800 196 196

Zavolejte ještě dnes

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech Ministry of Health.

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech Ministry of Health.

Přečtěte si více

Přečtěte si více

Často kladené otázky (FAQs)

U společnosti Stannah jsme hrdí na zákaznické služby, které nabízíme a chceme abyste věděli, že vaše potřeby jsou pro nás nanejvýš důležité. Chceme zaručit, že nabízíme ty nejlepší produkty a služby, a že vy jste si jisti, že máte všechny potřebné informace, abyste se mohli správně rozhodnout.

Následující otázky nám položili zákazníci před vámi. Doufáme proto, že zde najdete informace, které potřebujete.  Pokud se i tak budete chtít na něco zeptat, neváhejte nám, prosím, zavolat a my vám rádi sdělíme všechny potřebné informace.

Váš domov

Je můj dům vhodný pro schodišťový výtah?

Možná máte pocit, že se váš dům pro schodišťový výtah nehodí – že jsou vaše schody příliš strmé, úzké, dlouhé nebo krátké. Za dobu, co se tomuto oboru věnujeme, jsme viděli už hezkou řádku schodišť, takže jsme přesvědčeni, že pokud potřebujete schodišťový výtah, jsme schopni vám pomoci. Ať už jsou vaše schody přímé, mají odpočívadlo, zatáčejí za roh nebo jsou točité, zavolejte a my vám pomůžeme vybrat ten správný schodišťový výtah.


Jsou mé schody příliš dlouhé?

I na to nejdelší přímé schodiště lze s největší pravděpodobností nainstalovat schodišťový výtah. Pokud se obáváte délky svého schodiště, zavolejte nám, abychom se domluvili na termínu technické obhlídky a mohli schody sami posoudit.

Co se týče točitých schodišť, zde jsme zatím nenarazili na žádný limit! Ať už žijete v majáku nebo ve věži, umožníme vám se po schodech znovu pohybovat.


Jsou mé schody příliš strmé?

Někteří lidé se obávají, že jejich schody jsou příliš strmé. Pokud se obáváte, že toto je váš případ, je dobré naplánovat technickou obhlídku u vás doma. Některý z našich ochotných poradců detailně přeměří vaše schodiště a řekne vám přímo na místě, jestli je schodišťový výtah řešením. S největší pravděpodobností bude. A rovnou také můžete získat bezplatnou kalkulaci na schodišťový výtah, který by byl pro vás nejvhodnější.


Jsou mé schody příliš úzké?

Co se týče obav z příliš úzkého schodiště, nabízíme dva typy sedaček, které tento problém mohou vyřešit:

  • Schodišťový výtah Sadler je vlastně jakási opěrka nebo bidýlko, se kterým vyjedete nahoru ve vzpřímenější poloze.
  • Sedačka Siena má zase speciálně prohnutou opěrku zad, takže sedíte více vzadu.

Oba modely byly navrženy tak, abyste koleny do ničeho nevráželi ani v případě, že máte velmi úzké schody. Pokud je výška schodiště dostatečná, abyste se na něm mohli postavit, pak jsme na něj obvykle schopni výtah namontovat.


Co když stojí v cestě dveře?

Pokud jsou dveře nahoře nebo dole pod schody, pak to není problém. Dveře budete moci nadále používat a zároveň nebudou bránit v instalaci schodišťová sedačka. Můžeme také nainstalovat skládací kolejnici, která se sklopí, aby dveřím nepřekážela, když není výtah zrovna používán. Když budete chtít výtah opět použít, kolejnice se automaticky sklopí, takže sami nemusíte nic těžkého zvedat.


Budou ostatní lidé schopni schodiště používat?

Ano. Naše kolejnice zaberou na vašem schodišti jen minimum místa a sedačka se úhledně složí. Schody bude možné používat stejně jako před tím.


Koupě schodišťová sedačka Stannah >

Kolik stojí schodišťový výtah Stannah?

Naše schodišťové sedačky jsou vyrobeny na míru pro vás a pro váš dům, takže cena výtahu závisí na typu vašich potřeb. Jedním důležitým faktorem, který ovlivňuje cenu vašeho schodišťová sedačka je, zda je schodiště přímé nebo točité. Dalšími faktory jsou:

  • délka vašeho schodiště
  • typ sedačky, která vyhovuje vašim potřebám
  • zda chcete získat přístup do více pater
  • zda potřebujete nějaké speciální funkce pro dokonalý komfort a bezpečnost

Pokud chcete zjistit cenu ideálního schodišťová sedačka, zavolejte nám a domluvte si termín návštěvy pro bezplatnou a nezávaznou technickou obhlídku vašeho schodiště. Některý z našich ochotných poradců přijde k vám domů, aby posoudil vaše potřeby a na místě pro vás zpracuje na míru šitou kalkulaci.


Mohu u společnosti Stannah koupit schodišťový výtah z druhé ruky?

Ano a my vám na něj poskytneme záruku, že splňuje stejné bezpečnostní předpisy jako výtah nový. Než si od nás koupíte schodišťový výtah z druhé ruky, je výtah důkladně testován, dokud si nevyslouží razítko „repasován“. Jakmile získá toto razítko, jsme si jisti, že ho můžeme u vás doma bezpečně instalovat a navíc ho dodáváme s plnou roční zárukou.


Viděl jsme jiné značky, které prodávají schodišťové sedačky za levnější ceny. Proč je tomu tak?

Ve společnosti Stannah se již přes 40 let věnujeme zdokonalování našich schodišťových výtahů. Věnovali jsme mnoho času výzkumu v oblasti inovací, abychom učinili naše výtahy bezpečnější a komfortnější. Právě díky těmto vlastnostem a kvalitě použitých materiálů fungují naše schodišťové sedačky zcela perfektně desítky let. Konec konců jedná se o věc ke každodennímu použití a vy chcete mít jistotu, že když ho budete potřebovat, bude fungovat. Rovněž je třeba vzít v potaz hodnotu, kterou za své peníze získáváte. Když si kupujete výtah u společnosti Stannah, víte, že se na něj v budoucnu můžete spolehnout.

Můžete si výtah Stannah přizpůsobit

Kromě toho, že jsou spolehlivé, jsou naše výtahy také nejadaptabilnější na trhu. Nabízíme vám možnost přizpůsobit váš výtah vašemu domu i vašim potřebám. Můžete si vybrat z různých variant polstrování, ale také barvu, prostě si můžete schodišťový výtah přizpůsobit svému vkusu. Uvědomujeme si, že je důležité, aby splynul s vaším domovem i životem.

Vždy se snažíme inovovat

Neustále se věnujeme výzkumu, abychom docílili ještě větší bezpečnosti a pohodlí našich schodišťových výtahů. Jsme jednou ze 3 firem na světě, které vlastní artritický oblek, pomůcku, díky které se můžeme lépe vcítit do potřeb našich zákazníků. To je pouze jeden příklad toho, jak se snažíme na sobě pracovat a lépe vyhovět vašim potřebám.

Dodržujeme ty nejpřísnější zdravotní a bezpečností předpisy

Všechny naše schodišťové sedačky jsou vyrobeny v továrnách Stannah na území EU. Školení strojní inženýři naší společnosti každý schodišťový výtah navrhují, plánují a vyrábějí, takže máme úplnou kontrolu nad celým procesem výroby. Rovněž dodržujeme nejpřísnější zdravotní a bezpečností předpisy.

Používáme jen ty nejkvalitnější materiály

Protože každou součástku vašeho schodišťová sedačka vyrábíme sami, můžeme si být jisti nejvyšší kvalitou použitých materiálů i tím, že každý díl splňuje vaše vysoká očekávání. Díky tomuto důrazu na detail vydrží naše schodišťové sedačky desetiletí a budou vás udržovat v pohybu jak nejdéle to půjde.

Značka Stannah může být trochu dražší než konkurence, ale je dobře uloženou investicí do vaší budoucnosti. A v tom nám můžete věřit.