Nabídka vybavení


stairlift for stairlifts stairsnarrow stairs are not a problemcompact stairliftsafe way to climb stairscolor options for stairlifts stannah
Ostatní modely
>

Schodišťové sedačky pro přímá schodiště
Pro vaše jednoduchá přímá schodiště

Praktický a elegantní způsob zdolávání schodů. Schodišťové sedačky pro přímá schodiště vás bez námahy dopraví nahoru i dolů.

Díky vašemu novému schodišťovému výtahu se schody mohou opět stát běžnou součástí vašeho domu, na kterou ani nepomyslíte.

Katalog květen

Žádejte svůj katalog zdarma ještě dnes zcela nezávazně.

Katalog květen

Získejte svůj katalog ještě dnes

Získejte kalkulaci zdarma ještě dnes.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden

Investujte do své budoucnosti

Právě díky schodišťovému výtahu můžete znovu získat svou nezávislost a to nejen z krátkodobého hlediska. Naše schodišťové sedačky byly vyrobeny tak, aby vydržely desítky let. Když si kupujete schodištové sedačky, investujete do své budoucnosti a rozhodujete se, že ve svém domě chcete zůstat co nejdéle.  Svým blízkým navíc přinášíte klidné spaní. Protože vědí, že ve vašem domě jste v bezpečí.

Jsou mé schody vhodné pro výtah pro přímá schodiště?

Ve většině případů ano. Schodišťový výtah můžeme instalovat téměř na jakákoliv přímá schodiště.

  • Na obou stranách schodiště, záleží na tom, která vám lépe vyhovuje.
  • I na ty nejdelší schody, takže vaše schodiště jistě zvládneme
  • Pokud nahoře nebo dole pod schodištěm máte radiátor nebo dveře, i v takovém případě naše sklopná kolejnice umožní přizpůsobit schodišťový výtah vašemu domovu.

Být v bezpečí nebylo nikdy snazší

Schodišťový výtah Stannah vyniká svými inovativními vlastnostmi a moderním designem. Proto se velice snadno a pohodlně přizpůsobí vašemu domu i vašim potřebám.

Pokud chcete schodišťový výtah použít, jednoduše sklopte sedátko a opěrky rukou a buď použijte páčku ke sklopení opěrky nohou a nebo použijte vzpěru, která opěrku přitlačí k sedačce. Poté, co sklopíte sedák svého schodišťová sedačka, se opěrka nohou zase automaticky sklopí.

Pokud by vám to pomohlo cítit se bezpečněji, můžete si k výtahu přidat také funkci automatického otočení sedačky. Když sedačka vyjede po schodech nahoru, automaticky se otočí tak, abyste byli kolmo k podestě. Sedačka pak tvoří překážku mezi vámi a schodištěm a brání vám přepadnout dozadu. Díky tomu se můžete cítit při zvedání ze sedačky bezpečněji.

Jsme od vás jen na dosah jednoho telefonátu

Ať už jste v České republice kdekoliv, můžete si být jisti, že získáváte schodišťový výtah, který byl kompletně vyroben na území EU dle nejpřísnějších zdravotních a bezpečnostních standardů.

Prohlédněte si všechny naše schodišťové sedačky pro přímá schodiště.

Podívejte se na nabídku modelů schodišťových výtahů Stannah. Zjistěte, který model nejlépe vyhovuje vašim potřebám a vytvořte design svého ideálního schodišťová sedačka.

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Výhody našich výtahů pro přímá schodiště

Schodišťové sedačky vyrábíme již více než 40 let. Měli jsme tak dostatek času přivést naše schodišťové sedačky k dokonalosti a dosáhnout toho, že jsou nejbezpečnějšími a nejkomfortnějšími výtahy na trhu. Záleží na každé maličkosti.

Žádné stavební práce a žádný nepořádek

Naše schodišťové sedačky jsou instalovány na vaše schodiště, nikoliv na zeď. To znamená maximální bezpečnost a minimální poškození vašeho domu. A je to rychlé.

Úzké kolejnice zabírají méně místa

Naše kolejnice jsou užší než byste čekali. Na schodišti je sotva zaregistrujete a nechávají ostatním dostatek prostoru, aby se mohli po schodech pohodlně pohybovat.

Rychlé doručení a instalace

Společnost Stannah je předním výrobcem schodišťových výtahů, které dodává do více než 40 zemí světa. Jakmile si objednáte schodišťový výtah Stannah, můžete si být jisti, že vám bude doručen velmi brzy a že zpravidla jsme schopni ho nainstalovat za méně než jeden den, bez nutnosti stavebních prací.

Plně nastavitelný, aby vyhovoval vašim potřebám

Kolejnice je přizpůsobena vašim schodům, ale sedačka musí vyhovovat vašim potřebám. Ať už pro své pohodlí u vás doma potřebujete cokoliv, uzpůsobíme všechny maličkosti, protože na nich záleží.

Vyroben tak, aby se hodil do vašeho domova

Bez ohledu na to, jestli jste v domě strávili roky či desetiletí, udělali jste si ho po svém. A to samé můžete udělat se svým schodišťovým výtahem, můžete si vybrat barvu nebo potah, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Snadné odklizení

Váš schodišťový výtah se jediným stlačením úhledně složí - a společně se sedákem se automaticky sklopí vše ostatní. Nebudete se tak muset shýbat, abyste zvedli opěrku nohou a můžete se tak doma cítit bezpečněji.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button