Prodej a servis

Podpora a poradenství před, během a po nákupu schodišťová sedačka

Vaše nezávislost a bezpečnost jsou našimi prioritami. Proto se snažíme proces nákupu schodišťová sedačka co nejvíce zjednodušit. Ať už bydlíte v České republice kdekoliv, chceme si být jisti, že vám bude celý dům opět k dispozici. Pokud se schody staly problémem, není třeba se stěhovat, ani se omezovat na bydlení v jediném patře.

Aby byl váš dům opět bezpečný a přístupný, je třeba se vám věnovat individuálně, protože každý dům je jiný a potřeby každého člověka se liší.  Už od prvního kontaktu jsme tu pro vás, protože víme, jak vám pomoci svůj dům co nejlépe využít.

První krok

První kontakt s námi bude s největší pravděpodobností po telefonu. Zde se seznámíte s jedním z našich ochotných poradců. Jsou připraveni zodpovědět všechny vaše otázky a naslouchat vašim potřebám.

Po telefonu vám mohou částečně poradit, ale s větší pravděpodobností přenechají tuto kompetenci našim odborným poradcům. Odborný poradce vás totiž následně navštíví u vás doma a bude s vámi mluvit osobně. Nemusíte nikam chodit, naši poradci vám všechny potřebné informace přinesou až domů.  Vysvětlí vám v čem všem vám můžeme pomoci, přesně změří vaše schody, a my tak mohli vyrobit schodišťový výtah šitý na míru vašemu domu.

stannah starla stairlift on stairs

Jak vybrat vhodný výtah

Pokud jde o výběr schodišťová sedačka, nejspíš nebudete vědět, kde začít. Proto jsou tu naši poradci: vyzpovídají vás a zjistí tak, jaké jsou vaše potřeby. Dají si na čas, aby dobře pochopili jaká máte pohybová omezení a jak by vám schodišťový výtah mohl pomoci získat zpět svobodu pohybu. Doporučí vám nejvhodnější výtah a dokonce vám předvedou, jak ho můžeme vybavit různými přídavnými funkcemi pro větší bezpečnost a pohodlí. Představí vám nabídku textilií a potisků, ze kterých si můžete vybrat, aby výtah co nejlépe ladil s interiérem vašeho domu.

Náš poradce zjistí, kde bude parkovat sedačka, když výtah nebude používán, na které straně schodiště bude nejvhodnější výtah instalovat a který typ sedačky bude pro vás nejvhodnější. Vysvětlí vám, zda potřebujete rovnou nebo točitou kolejnici a informuje vás o možnosti automatického otočení sedačky a tlačítka pro automatické sklopení opěrky nohou.  Než se s vámi rozloučí, budete mít jistotu, že jste probrali všechny možnosti.

A tady to nekončí

Jakmile získáte svůj schodišťový výtah, získáte 5letou záruku, pro případ, že by se něco porouchalo.  Abychom vás nechali v klidu, naše záruka zahrnuje také přednostní servis v případě poruchy, abyste věděli, že kdykoliv nás budete potřebovat, jsme tu pro vás.

A to nejen v případě poruchy. Pokud tedy budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nám zavolat. Některý z našich poradců vám ochotně pomůže.