Společnost Stannah - světový lídr v oblasti výroby schodišťových výtahů.

Protože v oboru schodišťových výtahů působíme již jeden a půl století, o našich výtazích i lidech, pro které je vyrábíme, jsme se již něco naučili.

Více než

150

let usnadňujeme lidem život.

Vrátili jsme více než

750,000

lidí po celém světě jejich nezávislost.

Získali jsme

9

cen za naše praktiky v oblasti zdraví a bezpečnosti, a to během devíti po sobě následujících letech.

Hodnoty rodiny Stannah

Jelikož jsme rodinnou firmou, naše hodnoty jsou neodmyslitelnou součástí toho, co představujeme. Nejsme zavázáni akcionářům, takže se můžeme rozhodovat sami za sebe a chceme vám dát najevo, že vy jste u nás na prvním místě.

Nabízíme vám nejlepší schodišťový výtah na trhu

Není to jen tak, že jsme byli schopni rozšířit naše podnikání po celém světě, do více než 40 zemí na 5 kontinentech. Jsme hrdí že dodáváme vynikající produkt, který splňuje vaše i naše očekávání. Za kvalitu ručíme, protože veškeré komponenty našich schodišťových výtahů jsou vyráběny v našich továrnách. Využíváme jen ty nejkvalitnější materiály a nejbezpečnější pracovní postupy. Máme pod kontrolou celý proces výroby. Výsledkem je robustní a velmi odolný schodišťový výtah, který odolá zubu času a umožní vám zůstat ve vlastním domě na dlouhé roky.

Abyste za své peníze dostali kvalitu

Díky schodišťovému výtahu Stannah získáte klid, o kterém jste tak dlouho snili. Každý schodišťový výtah totiž sami navrhujeme a vyrábíme, a můžeme tak zaručit, že je skutečně bezpečný. Schodišťový výtah Stannah vám bude sloužit desítky let, protože investujete do té nejvyšší kvality. Bude skvělé vědět, že na dlouhé roky budete doma v bezpečí. Platíte jen za svůj schodišťový výtah. Navíc získáváte také (rychlou a čistou) instalaci zdarma a ke každému novému schodišťovému výtahu také 5letou záruku a 5 servisních prohlídek. Tak tomu říkáme dobrá koupě.

Protože našim radám, můžete věřit

Nákup schodišťová sedačka není běžnou záležitostí, takže až se budete rozhodovat, který si vybrat, možná nebudete vědět, kde začít. Proto vám rádi poradíme, zpracujeme kalkulaci, a to vše zdarma a zcela nezávazně. Chceme, abyste si byli jisti, že s ohledem na své potřeby získáte ten nejlepší produkt. Proto vás nebudeme do nákupu nikdy tlačit. Využijte našich služeb, zavolejte nám a zjistěte vše potřebné. Naši zaměstnanci jsou kvalitně proškoleni, aby vám fundovaně poradili. Jsme k vám vždy upřímní, po telefonu i při návštěvě u vás doma.

Protože poskytujeme služby šité na míru

Počínaje osobním poradenstvím po telefonu až po návštěvu našeho zástupce u vás doma, naše služby vždy přizpůsobujeme vám a vašim potřebám. Při návštěvě u vás doma náš poradce důkladně změří vaše schodiště a probere s vámi všechny možnosti – varianty sedačky, čalounění a přídavné funkce. Jakmile se shodnete na nejoptimálnějším řešení, zpracuje pro vás přesnou kalkulaci šitou na míru schodišťovému výtahu, který jste spolu vybrali. Ale nebojte se, to neznamená, že vás budeme nutit k nákupu. Chceme jen, abyste měli všechny potřebné informace a mohli jste se zodpovědně rozhodnout.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button