Technologie výroby schodišťových výtahů - proces, který se neustále vyvíjí

Snažíme se neustále inovovat a snažíme se stavět ty nejlepší schodišťové sedačky na trhu.

Stannah otevírá novou továrnu v Brně

Symbolem pozoruhodného růstu a pokroku, kterého společnost Stannah v České republice dosáhla, bylo v roce 2023 otevření nové továrny o rozloze 6330 m2, která nyní zaměstnává přibližně 150 českých kvalifikovaných odborníků. Tento milník v historii společnosti Stannah zajišťuje reakci na rostoucí požadavky na výrobu a zkrácení dodacích lhůt, přičemž si zachováváme neochvějný závazek ke kvalitě a dokonalosti.

V zákulisí továrny Stannah se výzkumníci snaží přijít na to, jak by vám naše výtahy mohly být co nejvíce užitečné. Ve spolupráci s našimi strojními inženýry vypracují plán.

Stannah Stairlift Engineering

Při výrobě vaší schodišťové sedačky se maximálně snažíme, aby byl váš život co nejpohodlnější. Jak?

  • Zodpovídáme se jen sami sobě, takže můžeme svobodně investovat do inovací. V praxi to znamená, že pokud má některý z našich inženýrů nápad, o kterém je přesvědčen, že vám přinese větší bezpečnost a pohodlí, máme prostor jeho řešení prozkoumat.
  • Jelikož jsme rodinným podnikem, můžeme se zaručit, že naše normy jsou dokonce přísnější než klasické předpisy. Získali jsme certifikáty ISO v oblasti řízení kvality podnikání a v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví. Asociace britských zdravotnických odborů zajišťuje, že naše péče o zákazníky přesahuje rámec všech zákonných povinností.
  • Protože každý schodišťový výtah vyrábíme sami, můžeme vám zaručit, že je  spolehlivý a bezpečný. A naše kontrola kvality na to dohlíží. Proto také používáme jen ty nejbezpečnější materiály.
  • Naše výtahy jsou testovány na 25 000 zpátečních jízd, ale to je pouze minimum. Schodišťové sedačky Stannah jsou vyrobeny, aby vydržely desítky let.
  • Při výrobě našich schodišťových výtahů se řídíme těmi nejlepšími pracovními postupy. Investujeme do vzdělávání našich zaměstnanců do té doby, než se stanou experty ve svém oboru.
  • Přídavné funkce. Myslíme i na takové dny, kdy vás trápí artritida, a proto je dnes každý schodišťový výtah vybaven ergonomickým bezpečnostním pásem.  Až budete potřebovat sjet po ránu výtahem dolů, k upevnění bezpečnostního pásu vám bude stačit jen jedna ruka.
  • Jsme inženýři, ale chápeme, že jiné věci jsou pro vás důležitější než mechanika vašeho schodiště.  Proto jsme vylepšili design, aby výtah lépe splynul se zařízením vašeho domu

Víme, že vždy poskytujeme nejvyšší úroveň služeb, a to nás těší. To je jediný způsob, jak můžeme jako firma fungovat. Je pro nás důležité vědět, že se ve své domácnosti cítíte bezpečně a pohodlně. Každý krok procesu výroby je totiž pečlivě sledován, aby tento cíl naplnil. Zavolejte nám a zjistěte, jak naše výtahy přizpůsobujeme vašim potřebám.