Schodišťové sedačky fungují na napájení ze sítě a baterie

Čistě pro případ, že dojde k výpadku dodávky elektrické energie

Výpadky proudu mohou být velmi nepříjemné. Mohou vám zabránit pokračovat v běžném životě, dokud proud zase nenaskočí. To se týká kuchyňských spotřebičů, ale neplatí to pro váš schodišťový výtah.

Váš schodišťový výtah nepřestane fungovat ani při výpadku proudu

Možná jste koupili elektrické zařízení a nezajímali jste se, zda bude fungovat i při výpadku proudu. A možná vás toto zařízení nechalo na holičkách, když jste ho nejvíc potřebovali.

Pokud jde o koupi schodišťového výtahu, vyvolává tato otázka obavu. Nikdo nechce být zaseknutý potmě uprostřed schodiště.

Proto jsme zajistili, že se vám nic takového nemůže stát.

stairlift keeps going even in a power cut

 

Schodišťové sedačky Stannah nepřestanou fungovat, protože vám nejde proud. Všechny schodišťové sedačky Stannah jsou opatřeny bateriemi, které jsou neustále dobíjeny z elektrické sítě. Pokud dojde k přerušení dodávky elektrické energie, baterie vás bezpečně dopraví do cíle. Baterie se nabíjejí automaticky, když sedačka zastaví u dobíjecí stanice, takže nikdy nezůstanete viset.

Kromě toho, schodišťové sedačky Stannah jsou dodávány se dvěma dálkovými ovladači, jedním umístěným nahoře na schodišti a druhým dole. Pokud je vaše sedačka na jiném podlaží, jednoduše si ji přivoláte stisknutím tlačítka, takže nikdy neuvíznete. Pokud budete mít smůlu a výpadek proudu bude dlouhý, baterie vám na několik jízd vystačí. Můžete si přivolat sedačku a bezpečně jezdit aniž byste se museli obávat, že zůstanete viset.

Kromě toho, že jsou bezpečné a pohodlné, jsou schodišťové sedačky Stannah také velmi tiché. To znamená, že je můžete používat ve dne i v noci, aniž byste někoho rušili.

S modely Stannah získáte svobodu a nezávislost a budete v bezpečí. Navíc budete nadále v pohybu, stejně jako váš výtah!