Ponákupní péče o schodišťový výtah. Jsme tady, kdykoliv nás potřebujete.

Ať už máte jakékoliv otázky, velké či malé, stačí nám zavolat.

Ať už jste si koupili schodišťový výtah, máte za sebou technickou obhlídku vašeho schodiště nebo jste teprve na samém začátku rozhodování o nákupu schodišťová sedačka, jsme tu, abychom vám pomohli. Chceme vám vysvětlit, jak vám můžeme být nápomocni. Chceme vám nabídnout, co nejvíce možností a chceme, abyste se mohli ve svém domě opět svobodně pohybovat. Pomůžeme vám získat zpět svou nezávislost a pocit, že jste znovu pány svého domu.

 

První telefonát

Už od prvního telefonátu vám budeme chtít pomoci najít ten nejkomfortnější schodišťový výtah. Jedná se o radu šitou na míru vašim potřebám. Proto vám naši školení poradci věnují dostatek času, aby vás mohli vyzpovídat a mohli tak zjistit, co hledáte a jak vám nejlépe pomoci cítit se ve svém domě opět v bezpečí. Naši poradci na telefonu vám budou naslouchat a mohou vám také poradit, které řešení by pro vás bylo nejvhodnější. Je však pravděpodobné, že finální radu nechají na našich odborných poradcích, kteří pak přijdou k vám domů na technickou obhlídku vašeho schodiště. Jedině tehdy, když vás poznáme a prohlédneme si váš dům, si totiž můžeme být jisti, že vám nabízíme to nejlepší a nejadekvátnější řešení vašich specifických problémů.

Až si koupíte schodišťový výtah

Až si schodišťový výtah koupíte, budeme tu pro vás i nadále. Vždycky o vás rádi uslyšíme, takže pokud máte nějaké další dotazy nebo si nejste něčím jisti, zavolejte nám a my vám pomůžeme.

V případě, že něco nepůjde podle plánu, máte na svůj schodišťový výtah 5letou výhodnou záruku, která zahrnuje také pohotovostní služby po celé České republice.  Pro takové případy máme speciální pohotovostní číslo, na kterém můžete našim technikům kdykoliv zavolat.

Pokud vám schody berou energii, zavolejte nám a požadujte, abychom vám zavolali zpět a mohli jsme vše rozjet a dostat vás zpátky do pohybu.