Získejte bezplatnou kalkulaci na schodišťový výtah

Na konci obhlídky vašeho schodiště dostanete cenovou kalkulaci zdarma.
Kalkulaci, která vás k ničemu nezavazuje.

Důvodem obhlídky schodiště u vás doma je poznat vás a váš dům. Jedině tak vám můžeme poskytnout informace, které opravdu potřebujete a budeme schopni vám poradit, zda je pro vás schodišťový výtah správnou volbou a případně, který typ je pro vás nejvhodnější.

Co bude cenová kalkulace zahrnovat?

Na konci bezplatné obhlídky vašeho schodiště získáte kalkulaci zdarma. Naši poradci s vámi stráví obvykle hodinu, aby měli čas zjistit následující informace:

Změří vaše schody

Změří vaše schody

Pomocí pokročilé technologie, která měří na milimetr přesně, vezmou míry vašeho schodiště a zjistí případné překážky.

Zhodnotí vaši mobilitu

Zhodnotí vaši mobilitu

Seznámíme se s vámi a s důvody, které u vás vedly k omezení hybnosti. Jedině tak budeme schopni zvolit pro vás ten nejvhodnější schodišťový výtah. Výtah, který vám nabídne pohodlí a bezpečí, po kterém toužíte.

Ukáže vám všechny varianty

Ukáže vám všechny varianty

Ukážeme vám varianty pro lepší pohodlí a bezpečnost, abychom zaručili, že váš schodišťový výtah bude splňovat všechny vaše potřeby. Můžete si dokonce vybrat barvu sedačky, aby vám ladila s interiérem vašeho domu.

Dají vám finální kalkulaci

Dají vám finální kalkulaci

Na konci naší návštěvy dostanete finální kalkulaci na nejideálnější schodišťový výtah, ale také informace o možnostech financování či relevantních státních dotacích.

Tyto informace budou součástí vaší bezplatné kalkulace na schodišťový výtah, který bude vyhovovat vám i vašemu domu. Náš poradce vám věnuje tolik času, kolik bude nutné, abyste získali všechny důležité informace.

Abyste měli čas:

  • Prolistovat katalog
  • Možná shlédnout video
  • Podívat se na nabídku sedaček
  • Probrat možnosti přídavných funkcí
  • Rozhodnout, který potah by se nejlépe hodil do vašeho interiéru
  • Zjistit, co jiného oproti konkurenci schodišťový výtah Stannah nabízí.

Až budete spokojeni a všechny vaše otázky budou zodpovězeny, dostanete na výtah, který bude navržen přesně podle vašich potřeb, ihned kalkulaci zdarma. 

Teď jste připraveni. Máte všechny potřebné informace a jistotu, že náš poradce vám věnoval dostatek času, aby vás vyslechl. Přesně rozumíte tomu, co nabízíme a chápete, jak by vám schodištové sedačky Stannah mohl usnadnit život. A to vše bude vaše kalkulace zahrnovat: váš schodišťový výtah i vše ostatní. Žádné skryté poplatky, žádné náklady na instalaci.
Možná se divíte, proč vám nezpracujeme kalkulaci online. My vám ovšem chceme poskytnout reálnou a přesnou kalkulaci na schodišťový výtah vyrobený přímo vám na míru.

Kupování schodišťové sedačky je velké rozhodnutí.

Zvažte své možnosti. Až budete připraveni (což může být hned nebo vám to bude chvilku trvat), budete vědět, že jste se rozhodli správně. Zavolejte nám, že jste připraveni a pak se v klidu posaďte a relaxujte při představě, že brzy budete moci schody bez námahy používat.

Než se nadějete, bude instalační tým váš schodišťový výtah montovat. Do té doby můžete kdykoliv zavolat, abychom vám zodpověděli další otázky. Možná budete chtít více informací o přídavných funkcích (dříve než si objednáte, můžete se například rozhodnout pro automatické otočení sedačky) nebo možná budete mít otázky k samotné instalaci. Ať už máte na srdci cokoliv, jsme tu pro vás, abychom vás uklidnili.

Zavolejte nám, že jste připraveni

800 196 196

Případně žádejte, abychom vám zavolali zpět

Pokusíme se vám zavolat během následujících 24 hodin