Maximální nosnost schodišťové sedačky

Jaká je maximální nosnost schodišťové sedačky?
Maximální nosnost našich schodišťových sedaček je 160 kg, ale záleží na konkrétním modelu.

Autor článku Stannah

Elektrické natočení sedačky schodišťové sedačky

Nosnost schodišťové sedačky dělá starosti mnoha lidem, protože se obávají, že je naše sedačky nebudou schopny unést. Můžete si však být jisti, že naše schodišťové sedačky uspokojí vaše potřeby.

Nosnost každé schodišťové sedačky je stanovena tak, abyste měli jistotu, že její používání je při dodržení maximálního váhového limitu bezpečné.

Ačkoliv je maximální nosnost našich schodišťových sedaček 160 kg, nosnost u jednotlivých modelů se může mírně lišit. Podívejte se, jaká je maximální nosnost u našich jednotlivých modelů:

Siena

Siena je naším nejoblíbenějším modelem, a to pro svou jednoduchost a praktičnost. Jedná se také o jednu z našich nejvariabilnějších schodišťových sedaček, což znamená, že je možné si vybrat nejen z velkého množství barev a typů čalounění, ale je možné ji instalovat na přímá i točitá schodiště.

Je třeba mít na paměti, že maximální nosnost se může mírně lišit s ohledem na typ schodišťové sedačky, kterou pro svou domácnost budete potřebovat.

Starla

Starla je naší nejadaptabilnější schodišťovou sedačkou, a to díky různým možnostem čalounění i dřevěného rámování.  Pokud chcete, můžete si dokonce vybrat druh dřeva, který byste na své schodišťové sedačce chtěli použít. Adaptabilita schodišťové sedačky Starla tkví v tom, že může být instalována nejen na přímá, ale také na  točitá schodiště. A právě s ohledem na typ schodiště se bude lišit také maximální nosnost sedačky Starla.

Maximální nosnost schodišťové sedačky Starla pro přímá schodiště: 160 kg

Maximální nosnost schodišťové sedačky Starla pro točitá schodiště: 140 kg

Sofia

Sofia je naší nejelegantnější schodišťovou sedačkou, a přitom je stejně bezpečná a spolehlivá jako naše ostatní modely.  Dopraví vás po schodech pohodlně a bezpečně nahoru i dolů a uspokojí všechny vaše potřeby s ohledem na případná omezení hybnosti.

Maximální nosnost schodišťové sedačky Sofia: 140 kg

Venkovní schodišťová sedačka

Venkovní schodišťová sedačka je ideálním řešením, díky němuž se vám opět zpřístupní vaše oblíbená místa se vám opět zpřístupní, aniž byste riskovali svou bezpečnost při chůzi na nepravidelných schodech či kluzkých rampách.

Maximální nosnost venkovní schodišťové sedačky: 140 kg

A jak dál?

Chcete-li zjistit o našich schodišťových sedačkách více, podívejte se na naše produktové stránky. Najdete mnoho informací o tom, co vše děláme pro bezpečnost našich schodišťových sedaček i o tom, jak se snažíme se přizpůsobit vašim potřebám.

Nechte si na prostudování dostatek času a až budete připraveni, tak nám zavolejte. Jsme schopni vám zodpovědět všechny vaše případné otázky a při našem telefonátu zároveň můžeme naplánovat bezplatnou obhlídku vašeho schodiště. Pokud si obecně nejste jisti, zda je schodišťová sedačka pro vás tím správným řešením, pak je telefonát s námi ideální příležitostí, kdy si nechat zodpovědět všechny otázky. Náš školený poradce se vám bude plně věnovat, bude vám pečlivě naslouchat a poskytne vám všechny důležité informace.  Rovněž změří parametry vašeho schodiště a zjistí, co chcete a potřebujete.

Náš poradce vám rovněž prověří, zda je možné schodišťovou sedačku do vašeho domu možné instalovat, zda-li je to vhodné řešení  a sdělí vám přesnou cenu modelu a vybavení, které budou vašim potřebám nejlépe vyhovovat. A to vše zdarma. Poskytování informací je součástí našich služeb, abyste se vy sami mohli správně rozhodnout.

Zavolejte nám ještě dnes, abyste zjistili vše, co potřebujete vědět.

Související články:

Schodišťové výtahy: Kompletní průvodce
Přečtěte si o fungování vašeho schodišťová sedačka Stannah
Co je schodišťový výtah? Historie 40 let mění typologii schodišťových výtahů

Související články