Jak koupit schodišťový výtah

Naším cílem je usnadnit vám život. Proto dělíme proces nákupu schodišťová sedačka na 3 jednoduché kroky.

 1 

Technická obhlídka schodiště

Navštívíme vás, abychom zhodnotili vaše schodiště a zjistili, jak vám můžeme pomoci co nejvíce zpřístupnit váš dům. Stejně jako je každý z nás jedinečný i každý dům je jiný a stejně tak každý schodišťový výtah.

 2 

Kalkulace

Jakmile se dohodneme na tom, co chcete, zpracujeme pro vás na místě kalkulaci, a to zcela zdarma a bez závazků. Můžete si ji pak v klidu projít a rozhodnout se.

 3 

Instalace

Než se nadějete, některý z našich techniků bude instalovat váš schodišťový výtah. Zabere to méně než jeden den a navíc než se s vámi rozloučí, ujistí se, že umíte výtah pohodlně ovládat.

Proč je nutná technická obhlídka mého schodiště?

Vyhodnocení po telefonu

S prvním naším odborníkem se seznámíte po telefonu. Naši erudovaní poradci jsou plně vyškoleni, takže vám položí konkrétní otázky, aby zjistili jakou pomoc přesně potřebujete. Budou chtít také veškeré informace o vašem schodišti, ať už je přímé, točité, interiérové nebo venkovní.

Dalším krokem je bezplatná technická obhlídka provedená jedním z našich odborných poradců.

 • Poradce na telefonu s vámi domluví nejlepší termín pro návštěvu u vás doma.
 • Některý z našich odborných poradců vás pak doma navštíví, vyzpovídá vás a zjistí jaké jsou vaše potřeby a provede zevrubnou obhlídku vašeho schodiště.
 • Schodiště musí změřit a dobře si ho po technické stránce prohlédnout, aby mohl zhodnotit jakým způsobem na ně bude výtah namontován.
 • Pak vám náš poradce bude také schopen poradit, který schodišťový výtah je pro vás nejvhodnější. A to zcela zdarma.
 • Teprve teď bude mít vše potřebné, aby mohl zpracovat bezplatnou kalkulaci. Chceme, abyste měli k dispozici všechny informace a získali čas se správně rozhodnout.

Proč mi nezpracujete kalkulaci zdarma online?

Naše schodišťové sedačky byly navrženy tak, aby vyhovovaly vám i vašemu domu. Proto je tak důležité, aby naši odborní poradci vaše schodiště nejprve změřili. Potřebujeme zjistit jaká kolejnice se na něj bude nejlépe hodit, ale také zjistit, jaké jsou vaše potřeby a jak vám můžeme co nejlépe pomoci získat zpět svou nezávislost.  Jednu věc vám však můžeme slíbit. Kalkulaci dostanete ihned jakmile celou situaci vyhodnotíme. A zdarma. A také bez závazků či skrytých nákladů. Můžete si být jisti, že jedinou věcí, za kterou zaplatíte je váš schodišťový výtah.

Cena vašeho schodišťová sedačka závisí na následujících faktorech:

 • typ sedačky, kterou zvolíte
 • délka vašeho schodiště
 • zda je vaše schodiště přímé nebo točité
 • které varianty a přídavné funkce budete potřebovat, abyste se cítili co nejpohodlněji

Chceme vám poskytnout co nejvíce informací online, ale možná nenajdete odpovědi na všechny své otázky. Budete-li se chtít ještě na něco zeptat, náš tým je připraven vám pomoci.  Zavolejte nám ještě dnes (nebo až si přečtete tuto stránku) a zjistěte, jak vám můžeme pomoci.

Můžeme vám vyrobit schodišťový výtah na míru

Každý schodišťový výtah umíme přizpůsobit vašim potřebám. Bez ohledu na to, zda je vaše schodiště přímé, točité, interiérové nebo venkovní, úzké nebo široké, strmé nebo ploché, ať už máte potíže s koleny, se srdcem, máte sníženou hybnost spodní části těla či problémy se zády – můžeme vám pomoci znovu „dobýt“ vaše schody. Nabízíme různé designy, které lze uzpůsobit tak, abychom vytvořili výtah, který se vám bude snadno ovládat a přitom bude pohodlný. Vše řešíme osobně. A můžete si dokonce vybrat barvu čalounění. Máte možnost získat tlačítko na sklápění opěrky nohou, abyste se nemuseli shýbat či ergonomický bezpečnostní pás, který lze zapnout pouze jednou rukou. Naši poradci vám vysvětlí výhody každé z přídavných funkcí i to, jak  vám mohou usnadnit život.

Výtahy pro přímá schodiště

Praktické a elegantní řešení, jak zdolat vaše schody. Výtahy pro rovná schodiště vás bez námahy dopraví nahoru i dolů.


Zjistěte více informací >

Výtahy pro točitá schodiště

Schodišťový výtah vám pomáhá šetřit energii na věci, které vám dělají radost. Představte jak daleko byste se díky energii, kterou teď plýtváte na zdolávání schodů, mohli dostat.

Zjistěte více informací >

Venkovní schodišťové sedačky

Ať už máte schody před venkovními dveřmi nebo u zadních dveří na zahradu, dolů ke garáži nebo za rohem na terasu, díky schodišťovému výtahu budou tyto vaše oblíbené venkovní prostory opět přístupné.

Zjistěte více informací >

Jak nakupovat stannah

Jakým způsobem probíhá montáž schodišťová sedačka?

Naši ochotní technici přijdou k vám domů a vše zařídí. Nebudou se zlobit, pokud je budete chtít při práci sledovat. Protože jsou naše výtahy montovány na schodiště, nikoliv na stěny, instalace je rychlá a snadná. Pro docílení maximální bezpečnosti se opěry přišroubují ke schodišti a naši technici po dokončení prací po sobě navíc vše uklidí. Jakmile je výtah nainstalován, věnují vám čas, aby vám předvedli, jak zařízení funguje a neodejdou, dokud si nebudete jisti, že vám používání schodišťová sedačka nečiní problémy.

Instalace schodišťová sedačka je:

 • Zdarma: Platíte pouze za svůj schodišťový výtah
 • Rychlá: Instalace výtahu na vaše schodiště zabere jen pár hodin
 • Čistá: Než naši technici odejdou, postarají se o úklid.

Zavolejte nám ještě dnes a naplánujte si bezplatnou návštěvu u vás doma

800 196 196

Případně žádejte, abychom vám zavolali zpět

Pokusíme se vám zavolat během následujících 24 hodin