Nabídka vybavení


Venkovní schodišťové sedačky
Pro bezpečnost a komfort i venku

Schodišťové sedačky nejsou určeny jen pro interiér vašeho domu. Chceme vám vrátit vaši nezávislost uvnitř i venku.

Ať už máte schody před venkovními dveřmi nebo u zadních dveří na zahradu, dolů ke garáži nebo za rohem na terasu, naše Schodišťové sedačky vám opět zpřístupní venkovní prostory, které máte tolik rádi a které potřebujete.

Katalog květen

Žádejte svůj katalog zdarma ještě dnes zcela nezávazně.

Katalog květen

Získejte svůj katalog ještě dnes

Získejte kalkulaci zdarma ještě dnes.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Co díky venkovnímu schodišťovému výtahu získáte?

Představte si jaké by to bylo opustit svůj dům s vědomím, že se můžete zase bezpečně vrátit a kdykoliv vyjít ven. Jelikož schodišťové sedačky vyrábíme již více než 40 let, měli jsme dostatek času naše dovednosti zdokonalit. Zvlášť hrdí jsme na naše robustní, odolné venkovní schodišťové sedačky.

Odolný design

Nezáleží na tom, zda jde jen o několik málo schodů či celé schodiště, díky venkovnímu schodišťovému výtahu můžete dělat to, co chcete. Náš venkovní schodišťový výtah  kombinuje nejlepší vlastnosti našich interiérových schodišťových výtahů s praktičností a trvanlivostí, které zajišťují odolnost vůči povětrnostním vlivům. Díky venkovní schodišťové sedačce se můžete svobodně vydat kamkoliv se vám zachce.  Umožňuje vám přístup do světa za zdmi vašeho domu.

Spolehlivé strojní zpracování

Naši strojní inženýři vyvinuli testovací metodu, která nemá obdoby. Každá součástka našich schodišťových výtahů je totiž testována na 25 000 zpátečních jízd. Nákupem tohoto výtahu získáte na dlouhé roky přístup ke světu za zdmi vašeho domova. Váš venkovní schodišťový výtah je investicí do zdravé, aktivní a bezbariérové budoucnosti. Při výrobě našich venkovních schodišťových výtahů měli naši strojní inženýři na zřeteli vaši bezpečnost a pohodlí:

 • Odolný vůči teplu a chladu Funkční i při extrémních teplotách.
 • Praktický K dostání se 2 dálkovými ovladači. Když výtah není zrovna používán, pro přivolání stačí zmáčknout tlačítko na ovladači.
 • Bezproblémová instalace Protože je schodišťový výtah namontován na schodišti, nikoliv na zdi. Bez ohledu na to, z jakého materiálu jsou vaše schody vyrobeny, naše schodišťové sedačky mohou být instalovány bezpečně a rychle.
 • Spolehlivý Protože schodišťové sedačky Stannah jsou instalovány s bateriemi. Nikdy nezůstanete viset na schodech, ani v případě výpadku proudu. Baterie totiž zajistí, že vás výtah bezpečně dopraví nahoru či dolů.
 • Subtilní Když není výtah používán, sedačka se úhledně složí, takže zabírá jen velmi málo místa. Kolejnice je namontovaná těsně k vašemu schodišti, aby byla co nejdiskrétnější a splynula se svým okolím.
 • Bezpečný Náš venkovní schodišťový výtah splňuje veškerá mezinárodní kritéria bezpečnosti a navíc ho můžete také zamknout. A budete tak mít jistotu, že nikdo jiný výtah nepoužívá. Také venkovní schodišťové sedačky mohou být opatřeny senzory pro detekci překážek. Stojí-li výtahu něco v cestě, senzor přiměje výtah jemně a okamžitě zastavit.

Bezpečnost

Bezpečnější než kluzká rampa

Náš venkovní schodišťový výtah je bezpečnou variantou k celoročně kluzkým, vlhkým schodům. Je bezpečnější než rampa, a instalace je snazší. Díky schodišťovému výtahu se navíc vyhnete pádu či zranění.

Snadno se používá

Vybaven snadno ovladatelnou řídicí pákou

K uvedení výtahu do pohybu stačí pohnout pákou ve směru, ve kterém chcete jet. Ovládací páka může být umístěna na libovolné opěrce, záleží na tom, zda jste levák nebo pravák a co je pro vás pohodlnější.

Úsporný

Je úspornější než varná konvice

Provoz našich venkovních schodišťových výtahů je srovnatelný s těmi interiérovými (stojí méně než provoz varné konvice!). Schodišťový výtah je investicí do vaší budoucnosti. Díky němu budete dlouhé roky aktivní.

Odolný vůči povětrnostním vlivům

Déšť, sníh ani led nevadí

Ať prší nebo svítí slunce, naše výtahy vás zavezou, kam potřebujete. Sedačka, motor i baterie jsou voděodolné, a tak je déšť, mráz ani sníh nemohou poškodit.

Robustní

Sedačka nestárne

Naše venkovní schodišťové sedačky odolají vlivům počasí i zubu času. Sedačka se pobytem venku neničí - je vyrobena z plastu odolného vůči UV záření, takže na slunci nevybledne.

Kryt

Je dodáván s krytem, který udržuje výtah v čistotě

Váš schodišťový výtah je vždy připraven k použití. Kryt chrání výtah před mrazem a před sněhem a uchovává ho v suchu a čistotě. Stačí kryt sejmout a můžete vyrazit.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button