800 196 196

Zavolejte ještě dnes

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Přečtěte si více

Přečtěte si více

Nabídka vybavení


outdoor chairliftold man outdoor stannah stairliftoutdoor stairlift on the stairsoutdoor stairlift arrive on topoutdoor chairlift with protect cover

Venkovní schodišťové sedačky
Pro bezpečnost a komfort i venku

Schodišťové sedačky nejsou určeny jen pro interiér vašeho domu. Chceme vám vrátit vaši nezávislost uvnitř i venku.

Ať už máte schody před venkovními dveřmi nebo u zadních dveří na zahradu, dolů ke garáži nebo za rohem na terasu, naše Schodišťové sedačky vám opět zpřístupní venkovní prostory, které máte tolik rádi a které potřebujete.

Chcete-li volat společnost Stannah nyní, klikněte zde:

800 196 196

Katalog zdarma

Žádejte svůj katalog zdarma ještě dnes zcela nezávazně.

Katalog zdarma

Získejte svůj katalog ještě dnes

Získejte kalkulaci zdarma ještě dnes.

Co díky venkovnímu schodišťovému výtahu získáte?

Představte si jaké by to bylo opustit svůj dům s vědomím, že se můžete zase bezpečně vrátit a kdykoliv vyjít ven. Jelikož schodišťové sedačky vyrábíme již více než 40 let, měli jsme dostatek času naše dovednosti zdokonalit. Zvlášť hrdí jsme na naše robustní, odolné venkovní schodišťové sedačky.

Odolný design

Nezáleží na tom, zda jde jen o několik málo schodů či celé schodiště, díky venkovnímu schodišťovému výtahu můžete dělat to, co chcete. Náš venkovní schodišťový výtah  kombinuje nejlepší vlastnosti našich interiérových schodišťových výtahů s praktičností a trvanlivostí, které zajišťují odolnost vůči povětrnostním vlivům. Díky venkovní schodišťové sedačce se můžete svobodně vydat kamkoliv se vám zachce.  Umožňuje vám přístup do světa za zdmi vašeho domu.

Spolehlivé strojní zpracování

Naši strojní inženýři vyvinuli testovací metodu, která nemá obdoby. Každá součástka našich schodišťových výtahů je totiž testována na 25 000 zpátečních jízd. Nákupem tohoto výtahu získáte na dlouhé roky přístup ke světu za zdmi vašeho domova. Váš venkovní schodišťový výtah je investicí do zdravé, aktivní a bezbariérové budoucnosti. Při výrobě našich venkovních schodišťových výtahů měli naši strojní inženýři na zřeteli vaši bezpečnost a pohodlí:

  • Odolný vůči teplu a chladu Funkční i při extrémních teplotách.
  • Praktický K dostání se 2 dálkovými ovladači. Když výtah není zrovna používán, pro přivolání stačí zmáčknout tlačítko na ovladači.
  • Bezproblémová instalace Protože je schodišťový výtah namontován na schodišti, nikoliv na zdi. Bez ohledu na to, z jakého materiálu jsou vaše schody vyrobeny, naše schodišťové sedačky mohou být instalovány bezpečně a rychle.
  • Spolehlivý Protože schodišťové sedačky Stannah jsou instalovány s bateriemi. Nikdy nezůstanete viset na schodech, ani v případě výpadku proudu. Baterie totiž zajistí, že vás výtah bezpečně dopraví nahoru či dolů.
  • Subtilní Když není výtah používán, sedačka se úhledně složí, takže zabírá jen velmi málo místa. Kolejnice je namontovaná těsně k vašemu schodišti, aby byla co nejdiskrétnější a splynula se svým okolím.
  • Bezpečný Náš venkovní schodišťový výtah splňuje veškerá mezinárodní kritéria bezpečnosti a navíc ho můžete také zamknout. A budete tak mít jistotu, že nikdo jiný výtah nepoužívá. Také venkovní schodišťové sedačky mohou být opatřeny senzory pro detekci překážek. Stojí-li výtahu něco v cestě, senzor přiměje výtah jemně a okamžitě zastavit.
scroll left button

scroll right button