Obhlídka schodiště pro stanovení ceny a zjištění možností

Díky bezplatné obhlídce bude náš zástupce schopen vám poradit přesně na míru podle vašich potřeb.

Nákup schodišťová sedačka je velké rozhodnutí. Víme, že takové rozhodnutí neberete na lehkou váhu a my také ne.  Chceme si být jisti, že vám poskytujeme kvalitní služby již od prvního kontaktu. Tým ochotných poradců čeká na vaše zavolání a je připraven domluvit s vámi vhodný termín bezplatné obhlídky vašeho schodiště.

stannah stair survey

Každé schodiště je jiné

Je velmi důležité, abychom schody pečlivě změřili a zajistili tak, že pro vás a pro vaši rodinu nainstalujeme ten nejlepší schodišťový výtah. Maximálně využijte našich odborných znalostí a dovolte, abychom vám pomohli získat zpět svou nezávislost.

Důvěryhodná rada

Důvěryhodná rada

Naši poradci vám ochotně zodpoví všechny vaše otázky a doporučí vám nejlepší řešení pro vás i pro vaše schodiště.

Adaptabilní výrobek

Adaptabilní výrobek

Schodišťové sedačky Stannah byly navrženy tak, aby se přizpůsobily vašemu schodišti, ale také na míru vašim přáním a potřebám.

Služby na míru

Naši pozorní poradci jsou připraveni zodpovědět všechny vaše otázky a uklidnit vás, abyste mohli vás, abyste mohli sebevědomě přistoupit k dalšímu kroku.

Děláme vše proto, abyste měli všechny potřebné informace. Chápeme, že jde o osobní rozhodnutí. Konec konců, v sázce je vaše nezávislost, proto je každý schodištové sedačky vyroben na míru vám i vašemu domu.

Proto je bezplatná nezávazná obhlídka vašeho schodiště tak důležitá – během ní najdeme pro vás to nejlepší řešení. Ať už jsou vaše schody rovné nebo se stáčí, potřebujeme rozhodnout, která kolejnice by u vás doma nejlépe fungovala.

Vyvinuli jsme novou zobrazovací technologii (aplikaci pro 3D simulaci), aby naši odborní poradci mohli během několika minut změřit vaše schodiště a ukázat vám náhled, jak bude schodišťový výtah na vašich schodech vypadat. Přímo na místě získáte kvalitní, na míru šité informace ohledně vhodného schodišťová sedačka.

Během bezplatné obhlídky vašeho schodiště naši poradci:

  • zhodnotí vaše potřeby v oblasti mobility
  • změří vaše schodiště a zhodnotí, jak bude na ně možné výtah namontovat
  • zodpoví všechny vaše otázky
  • poradí vám, který schodišťový výtah je pro vás nejlepší
  • zpracují pro vás kalkulaci zdarma

Zavolejte nám ještě dnes a naplánujte si bezplatnou návštěvu u vás doma

800 196 196

Případně žádejte, abychom vám zavolali zpět

Pokusíme se vám zavolat během následujících 24 hodin