Instalace schodišťového výtahu:
jak ji provádíme

Instalace schodišťového výtahu Stannah zabere jen pár hodin a vy tak můžete mít celý dům opět k dispozici dřív, než se nadějete. Bez nepořádku. Bez zmatků.

POKRAČUJTE VE ČTENÍ

Jak se schodišťový výtah instaluje?

Naše schodišťové výtahy se montují na schodiště nebo stěnu pomocí minimalistických konzolí. Tudíž nedochází k poškození schodiště, není třeba žádná přestavba ani komplikované stavební práce.

Je potřeba jen trocha vrtání, takže nebudete potřebovat ani stavební povolení. Jedná se o rychlý, jednoduchý proces, který výrazně nenaruší chod vaší domácnosti.

Získejte bezplatnou cenovou nabídku

Náš odborník na mobilitu rovněž naskenuje vaše schodiště pomocí aplikace Envisage a ukáže vám, jak bude schodišťový výtah v interiéru vypadat.

Získejte bezplatnou cenovou nabídku

Co se bude v průběhu instalace schodišťového výtahu dít?

Během instalace schodišťového výtahu můžete zůstat doma a sledovat naše techniky při práci.

Jediné, co je třeba zvážit je, zda nejste alergičtí na prach. Pokud ano, neměli byste se zdržovat v blízkosti schodiště, protože v důsledku vrtání zde dočasně dojde ke zvýšené prašnosti.

Ale můžete si být jisti, že jakmile budeme hotovi, všechen nepořádek po sobě uklidíme. Až budou naši technici s instalací hotovi, vrátí vám váš dům ve stejném stavu v jakém byl před jejich příchodem. Bude mít jen jednu výhodu navíc.

Co se bude dít potom, co bude schodišťový výtah instalován?

Když mluvíme o instalaci schodišťového výtahu, chceme, abyste věděli, že instalací schodišťového výtahu to nekončí. Neděláme věci polovičatě.

Ukážeme vám, jak schodišťový výtah používat.

Jakmile dokončíme instalaci, naši technici se před odchodem ujistí, že umíte schodišťový výtah bezpečně a pohodlně používat.

A pokud nás budete potřebovat, stačí jen zavolat

Vždy rádi zodpovíme vaše dotazy, ať už jsou jednoduché nebo složité. Budete-li mít další dotazy až od vás naši technici odejdou, vždycky nám můžete zavolat.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button
stannah
stannah stannah
stannah

Instalace schodišťového výtahu: které věci vás nemusí trápit, když jste se rozhodli pro schodišťový výtah Stannah

V souvislosti s instalací schodišťového výtahu Stannah vás nemusí trápit cena instalace, ani doba čekání. Vše je zařízeno.

Kolik stojí instalace schodišťového výtahu?

Vůbec nic. Když si koupíte schodišťový výtah Stannah, zaplatíte pouze za samotný výtah, za nic jiného. Za instalaci si nic neúčtujeme.

Mohu si nechat instalovat schodišťový výtah na jakýkoliv typ schodiště?

Ano. Naše kolejnice jsou navrženy tak, aby přesně opisovaly tvar vašeho schodiště, ať už je přímé nebo točité, vnitřní nebo venkovní.

Kolik času zabere instalace schodišťového výtahu?

Instalace schodišťového výtahu Stannah zabere méně než jeden den. Za normálních okolností si instalace vyžádá zhruba dvě až pět hodin.

Získejte bezplatnou cenovou nabídku

  Časté dotazy

 • Kolik prostoru potřebuji, aby mohl být výtah na schodiště nainstalován?

  Když je sedačka sklopená, výtah zabere cca 64 až 75 cm na šířku, záleží na zvoleném modelu. Ale nemusíte se obávat, že by výtah na schodišti příliš překážel, naše sedačky se dají sklápět a zaberou pouze 30 cm.

 • Chci si schodišťový výtah nainstalovat sám. Mohu?

  Schodišťový výtah byste nikdy neměli instalovat sami. Aby byl schodišťový výtah instalován správně a bezpečně, je třeba mít dostatečné technické znalosti.

 • Lze instalovat schodišťový výtah na jakkoliv široké schodiště?

  Schodišťový výtah Stannah lze instalovat na většinu schodišť, přímých, úzkých i točitých. Jediný parametr, který musí splňovat, je šířka 65 cm.

 • Cena schodišťového výtahu: kolik schodišťový výtah stojí?

  Cena schodišťového výtahu se může lišit v závislosti na několika faktorech, včetně délky a dispozic vašeho schodiště, zvoleného modelu a přídavných funkcí. Během hodnocení vašeho schodiště vám nabídneme bezplatnou nezávaznou cenovou nabídku včetně veškerých informací, týkajících se možností financování a finanční podpory.

 • Mohu si v souvislosti se schodišťovým výtahem zažádat o finanční podporu?

  Ano. Je však potřeba, abyste splňovali všechny potřebné náležitosti, jako např. musíte dosahovat určitého stupně invalidity potvrzené lékařem. Naši odborníci na mobilitu vám mohou pomoci zjistit, na jakou formu finanční dotace máte nárok.

 • Může schodišťový výtah využívat kdokoliv?

  Záleží na konkrétních zdravotních obtížích. Můžete trpět sníženou pohyblivostí nebo jste v rekonvalescenci po nedavné operaci. V takovém případě může být schodišťový výtah ideálním řešením, díky kterému budete i nadále samostatní a budete mít možnost se po schodech bezpečně pohybovat.

 • Jaká je záruční lhůta na schodišťový výtah?

  Nabízíme vám 5letou záruku, která zahrnuje 3letou záruku na veškeré komponenty a o dva roky prodlouženou záruku na motor. K tomu nabízíme 5 bezplatných návštěv servisního technika a pohotovostní službu.