Instalace schodišťová sedačka nevyžaduje žádné stavební práce

Stačí jediný den a celý dům vám bude opět k dispozici. Žádný nepořádek. Žádné zmatky.

POKRAČUJTE VE ČTENÍ

Žádné stavební práce? A jak se tedy schodišťový výtah instaluje?

Schodišťový výtah se montuje na schodiště, nikoliv na stěnu. To znamená, že stěny zůstanou nepoškozeny a provoz vaší domácnosti bude narušen jen minimálně. Nebudete potřebovat stavební povolení a nemusíte dokonce ani odklízet koberce.

Shlédnout video


Co se děje v průběhu instalace schodišťová sedačka?

Samotná instalace trvá jen několik hodin. Jedná se o rychlý proces, který nijak zásadně nenaruší provoz vaší domácnosti.

Během instalace můžete být doma a pokud budete chtít, můžete naše techniky sledovat při práci. Jediným problémem by pro vás mohla být případná alergie na prach. Pokud jste alergičtí, pak nedoporučujeme, abyste se při montáži v okolí schodiště pohybovali, protože potřebujeme vyvrtat několik děr. Vše je ovšem rychle hotové a než se nadějete, budete se po domě opět samostatně pohybovat.

Průměrná doba instalace schodišťová sedačka činí:

5 hodin

Když mluvíme o instalaci, chceme, abyste věděli, že se nejedná jen o dodávku na klíč. Jdeme ještě o něco dál. Než opustíme váš dům, chceme si být na 100 % jisti, že umíte schodišťový výtah bezpečně a pohodlně používat.

Neděláme věci polovičatě.

stannah Play

Co se stane po instalaci schodišťová sedačka?

Jakmile jsou naši technici hotovi s montáží, předají vám dům v původním stavu. Ovšem s přidanou hodnotou: vaší nezávislostí.

Po instalaci

Co se stane po instalaci schodišťová sedačka?

Co se stane po instalaci schodišťová sedačka? Jakmile je schodišťový výtah bezpečně instalován, naši technici vám předvedou, jak přesně ho používat. Chtějí si být jisti, že umíte své nové zařízení bezpečně a pohodlně používat – a neodejdou, dokud si používání výtahu neosvojíte.

Budete překvapeni, jak váš výtah hezky zapadne do interiéru vašeho domu a že po složení zůstává pro ostatní stále dostatek prostoru, aby mohli schody pohodlně používat.Zákaznická podpora

Co se stane po tom, co technici odejdou?

Když si pořídíte schodišťový výtah Stannah, získáváte také zákaznickou podporu. Jsme připraveni vám pomoci se vším, co budete potřebovat. Ještě před tím než naši technici opustí váš dům, vysvětlí vám, jak schodišťový výtah používat. Máte-li následně další otázky, můžete nám kdykoliv zavolat. Rádi vám odpovíme na jakoukoliv otázku, ať už se jedná o velký problém nebo maličkost. Náš tým prošel rozsáhlým školením ohledně našich produktů, takže vám s největší pravděpodobností budou moci poradit i po telefonu. Pokud toho však nebudou schopni, přijdeme vás navštívit.

Máme techniky po celé České republice, kteří jsou připraveni vám pomoci, abyste se doma cítili pohodlně a v bezpečí.scroll left button

scroll right button

Jak se mám připravit na instalaci schodišťová sedačka?

Než přijdou naši technici nainstalovat váš schodišťový výtah, měli byste se podívat, zda nejsou na schodišti nějaké překážky. Obchodní zástupce při návštěvě u vás sice zaznamená věci typu okenní parapet či stoupačky. Pokud jsou na místě, kde bude montováno schodiště, květiny či fotografie, měli byste je odstranit, abyste tak technikům pomohli.

Máte-li obavy z poškození vašeho domu, můžete si pro svůj klid udělat fotografii schodiště před instalací. Naši technici jsou však velmi opatrní a uklidí po sobě, takže jediný rozdíl, který uvidíte, bude nový schodišťový výtah.

Jediným technickým požadavkem pro montáž schodišťová sedačka je zásuvka v blízkosti schodiště, do které je možné výtah připojit (její dostupnost je prověřována při úvodní návštěvě u vás doma). Váš schodišťový výtah funguje na baterie, ale připojení do sítě zajišťuje jejich neustálé nabíjení. Pokud dojde k výpadku dodávky elektrické energie, nezůstanete viset uprostřed schodiště, váš výtah bude i nadále fungovat a vy budete v bezpečí.

Chceme váš schodišťový výtah nainstalovat co nejdříve, abyste se mohli zbavit stresu a strachu z používání schodů a měli jste zase pocit, že vás nic nemůže zastavit. Jakmile si svůj schodišťový výtah objednáte, pokusíme se pro instalaci najít co nejvhodnější termín a mohli vám tak vrátit vaši svobodu.

Vyžádejte si kalkulaci zdarma