Stannah ve světě

Globální rodina.

A do ní patří i naši zákazníci. Záleží nám na nich a chceme, aby jejich život byl opravdu kvalitní. Toho však mohou dosáhnout pouze tehdy, když ve svém domě opět získají svou nezávislost a tudíž i pocit pohodlí.

Vrátili jsme svobodu více než 750 000 lidí po celém světě. A v našem úsilí vrátit nezávislost co největšímu počtu lidí, hodláme i nadále pokračovat. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli jak se nám to daří.

POKRAČUJTE VE ČTENÍ

Již 150 let se stáváme silnějšími

Joseph Stannah založil rodinnou společnost Stannah ji před 150 lety. Kdyby měl možnost vidět, kam až se dnes jeho ideály šíří, byl by jistě hrdý.

Ačkoliv všechny naše schodišťové sedačky vyrábíme v Evropě, podařilo se nám naše produkty rozšířit do 40 zemí na 5 kontinentech. Každý den oslovujeme nové zákazníky, zlepšujeme kvalitu jejich života a pomáháme jim na cestě k nezávislosti. Jsme nesmírně hrdí, že jsme nejlepším celosvětovým dodavatelem schodišťových výtahů, protože to znamená, že můžeme pomáhat stále více lidem žít ve vlastní domácnosti v pohodlí a bezpečí po dlouhá léta.

V oblasti designu schodišťových výtahů se řadíme mezi inovátory a lídry. Vše, co jsme se v tomto oboru naučili, vkládáme zpět do svých produktů. A naše letité zkušenosti jsou vám tak plně k užitku.

Pro naši rodinu je důležité, abychom v rámci svého růstu nepřestávali být silní. Tím myslíme, že chceme i nadále nabízet služby v tak vysoké kvalitě, jako dosud.  Protože zůstáváme i nadále rodinnou firmou, můžeme zaručit, že zákazník je u nás vždy na prvním místě. A stejně jako v dobách Josepha Stannaha, si můžeme nastavit ty nejvyšší standardy a splnit je.

Více než 150 let zkušeností v tomto oboru nás naučilo:

Bezplatné informace

Poskytovat bezplatné informace a poradenství

Protože chceme, abyste se mohli správně rozhodnout. Proto nikdy netlačíme, abyste si schodišťový výtah od nás koupili a nikdy vám nebudeme vnucovat, že je to pro vás nejlepší řešení, pokud tomu tak není.

Inovace

Investovat do inovací

Protože vždycky můžeme udělat víc, aby byl váš život ještě pohodlnější. Proto naše produkty neustále rozvíjíme a inovujeme. Můžeme se svobodně věnovat výzkumu a zkoušet nové věci, protože vy jste středobodem všeho, co děláme.

Domů

Neboť lidé patří do svých domovů

Tam jsou jejich vzpomínky. Jejich minulost. Jejich rodina. Tam si všechny jejich věci našly během let své místo, tam jsou jejich sousedé, kteří jim zalévají květiny, když nejsou doma. Tam si zaslouží zůstat a naší prací je jim v tom pomoci.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button

Chcete více informací? Zavolejte nám. Velmi rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky a vysvětlíme vám, jak vám můžeme usnadnit život, stejně jako již tisícům lidí po celém světě.