Záruka | Co záruka na schodišťový výtah zahrnuje? | Stannah

800 196 196

Zavolejte ještě dnes

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Přečtěte si více

Přečtěte si více

Co zahrnuje 5letá záruka na váš schodišťový výtah?

Naše schodišťové sedačky jsou dodávány s 5letým servisem a 5 pohotovostních výjezdů zdarma. Vy tak máte jistotu, že jsme tu pro vás vždy, kdykoliv nás budete potřebovat.

POKRAČUJTE VE ČTENÍ

Naše 5letá záruka

Naše společná pouť koupí schodišťová sedačka nekončí. Jsme tu pro vás, když nás potřebujete. Můžete se spolehnout, že zajistíme, abyste se doma cítili bezpečně.

Údržba zdarma

Údržba schodišťová sedačka je jednoduchá a levná, ale přesto máte v rámci naší záruky 5 servisních návštěv zdarma. Termín návštěvy si vždy můžete naplánovat tak, aby vám vyhovoval.

Přednostní odbavení

Pokud bude mít váš schodišťový výtah poruchu, díky naší záruce budete před nesmluvními zákazníky prioritně odbaveni. Naši technici u vás budou jak nejdříve to bude možné. A to kdykoliv je budete potřebovat.

Výměna dílů

Naše díly a součástky jsou vyrobeny tak, aby odolaly zubu času. Pokud však z důvodu běžného opotřebení přesto potřebují vyměnit, snadno jejich výměnu zajistíme.

scroll left button

scroll right button

Více než 750 000 lidí po celém světě nám ohledně své bezpečnosti dalo důvěru a my jsme hrdí na to, že jsme je nikdy nezklamali.

dalo důvěru a my jsme hrdí na to, že jsme je nikdy nezklamali.
Ať už vlastníte výtah pro přímé nebo točité schodiště, měl vždy dokonale fungovat, a to zcela bez kompromisů. Když jde o vaši bezpečnost, nemůžeme nic ponechat náhodě. Ačkoliv je to málo pravděpodobné může se něco stát a vy si potřebujete být jisti, že nám můžete zavolat a my přijdeme závadu odstranit.

V regionech po celé republice máme pohotovostní týmy, které jsou připraveny odpovědět na váš telefonát. V případě, že potřebujete akutně pomoci,naši technici se dostaví jak nejrychleji to bude možné.

Vyžádejte si kalkulaci zdarma