Co zahrnuje 5letá záruka na váš schodišťový výtah?

Naše schodišťové sedačky jsou dodávány s 5letým servisem a 5 pohotovostních výjezdů zdarma. Vy tak máte jistotu, že jsme tu pro vás vždy, kdykoliv nás budete potřebovat.

POKRAČUJTE VE ČTENÍ

Naše 5letá záruka

Naše společná pouť koupí schodišťová sedačka nekončí. Jsme tu pro vás, když nás potřebujete. Můžete se spolehnout, že zajistíme, abyste se doma cítili bezpečně.

Údržba zdarma

Údržba schodišťová sedačka je jednoduchá a levná, ale přesto máte v rámci naší záruky 5 servisních návštěv zdarma. Termín návštěvy si vždy můžete naplánovat tak, aby vám vyhovoval.

Přednostní odbavení

Pokud bude mít váš schodišťový výtah poruchu, díky naší záruce budete před nesmluvními zákazníky prioritně odbaveni. Naši technici u vás budou jak nejdříve to bude možné. A to kdykoliv je budete potřebovat.

Výměna dílů

Naše díly a součástky jsou vyrobeny tak, aby odolaly zubu času. Pokud však z důvodu běžného opotřebení přesto potřebují vyměnit, snadno jejich výměnu zajistíme.

Před prodejem

Podpora a předprodejní informace jsou dostupné v rámci celé republiky

Rádi vás zdarma navštívíme, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy. Naše návštěvy u vás doma jsou nezávazné a zcela zdarma. Chceme vám dát čas, abyste zvážili všechny své možnosti. Až budete připraveni, budeme se vám věnovat, jakmile to bude možné, ať už bydlíte v České republice kdekoliv.

Po prodeji

Kvalifikovaný poprodejní servis

Zaručujeme, že s vámi budeme ve spojení i po instalaci vašeho schodišťová sedačka, tak jak vám to bude vyhovovat – telefonicky či osobně u vás doma. Tým našich techniků je připraven a ochoten vám pomoci a vy se nemuseli stresovat a vyhnuli se nepříjemnostem spojených se stěhováním do jiného domu. Máte rovněž příslib ponákupních služeb, a to sedm dní v týdnu. Reagujeme, jak nejrychleji je to možné.

Bezpečný produkt

Vysoká kvalita, bezpečný produkt

Naše produkty jsou navrženy tak, aby splnily nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality. Ve společnosti Stannah zaručujeme certifikaci všech našich výrobků - používané materiály, odolnost a bezpečnost každého schodišťová sedačka je prověřena a potvrzena třetí stranou. Abychom zaručili maximální efektivitu, kvalitu a bezpečnost našich schodišťových výtahů, spolupracujeme pouze s dodavateli, kteří uznávají stejnou politiku kvality a bezpečnosti jako společnost Stannah. Kvalitou našich výtahů jsme si jisti, a proto vám dáváme záruku na celých 60 měsíců.

Efektivní odstraňování závad

Na svůj zákaznický servis jsme pyšní, protože se snažíme jít za rámec toho, co od nás očekáváte. Dokonce jsme vyvinuli způsob, jak odstranit případné závady na vaší schodišťové sedačce ještě rychleji a efektivněji. Všechny naše výtahy pro přímá schodiště mají malý vestavěný displej, který ukáže číslo případné závady. Takže až nám budete volat, na základě tohoto čísla vám můžeme ihned sdělit, o jaký problém se jedná a možná vám ho pomůžeme po telefonu rovnou odstranit.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button

Více než 750 000 lidí po celém světě nám ohledně své bezpečnosti dalo důvěru a my jsme hrdí na to, že jsme je nikdy nezklamali.

dalo důvěru a my jsme hrdí na to, že jsme je nikdy nezklamali.
Ať už vlastníte výtah pro přímé nebo točité schodiště, měl vždy dokonale fungovat, a to zcela bez kompromisů. Když jde o vaši bezpečnost, nemůžeme nic ponechat náhodě. Ačkoliv je to málo pravděpodobné může se něco stát a vy si potřebujete být jisti, že nám můžete zavolat a my přijdeme závadu odstranit.

V regionech po celé republice máme pohotovostní týmy, které jsou připraveny odpovědět na váš telefonát. V případě, že potřebujete akutně pomoci,naši technici se dostaví jak nejrychleji to bude možné.

Vyžádejte si kalkulaci zdarma