800 196 196

Zavolejte ještě dnes

Cena schodišťová sedačka

Kolik stojí schodišťový výtah Stannah?

Cena záleží na typu výtahu, který vyhovuje vašim potřebám. Každý schodišťový výtah je jiný, protože každý dům je jiný. Nenajdete dvě stejná schodiště a ani lidé, kteří je chtějí používat nejsou stejní.  My vyrobíme takový schodišťový výtah, který bude dokonale vyhovovat vašim potřebám a přizpůsobí se vašemu domu.

Můj schodišťový výtah je určen pro:

Nezmeškejte naší 10% slevu v po celý Září!

10%

Získejte kalkulaci zdarma ještě dnes

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Získejte kalkulaci zdarma ještě dnes

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Cena vaší schodišťové sedačky závisí na následujících faktorech:

 • Na délce kolejnice
 • Jestli je vaše schodiště přímé nebo točité
 • Na počtu otoček či ohybů na vašem schodišti
 • Jestli je schodiště umístěno uvnitř domu nebo venku
 • Kolik schodů schodiště obsahuje
 • Která sedačka nejlépe vyhovuje vám i vašim potřebám
 • Jestli chcete získat přístup do více pater
 • Jestli chcete nějaké přídavné funkce jako třeba automatické otočení sedačky
 • Jestli musí výtah projet nějakými dveřmi

Některé z těchto faktorů si můžete sami zvolit, jiné se odvíjejí od dispozic vašeho domu a vašeho schodiště. Ať tak nebo tak, naši odborní poradci vás rádi provedou všemi možnostmi a vypočítají cenu schodišťové sedačky, která je pro vás ideální. Co je nejlepším řešením pro váš dům? Co vyhovuje vašim specifickým potřebám? Který schodišťový výtah vám nejlépe pomůže získat ztracenou nezávislost?

Dohodněte si termín pro technickou obhlídku schodiště a zjistěte, který schodišťový výtah by byl pro vás nejlepší. Naši poradci vám dají všechny informace, které hledáte.

Vyžádejte si kalkulaci zdarma

Pomohli jsme již více než 750 000 lidí po celém světě získat zpět svůj domov. Co vám brání, abyste se k nim přidali?

Schodišťový výtah je investicí do vaší budoucnosti.

Porovnejte cenu schodišťové sedačky s vysokými náklady na stěhování. Díky schodišťovému výtahu můžete i nadále zůstat ve vlastním domě. Zůstat ve své komunitě, obklopen lidmi, kterým na vás záleží. A místo toho, abyste plýtvali energií ve snaze zdolat schody, můžete ji šetřit na věci, které vám dělají radost.

Začněte ještě dnes, získejte kalkulaci zdarma >

V tomto průmyslovém odvětví se pohybujeme již více než 150 let a již přes 40 let jsme jeho lídry. Naše zkušenosti nám pomáhají vytvořit ten nejlepší produkt, díky kterému budete ve svém domě déle v bezpečí.

Schodišťový výtah je někdy vnímán jako luxusní záležitost, ale když zvážíte kvalitu svého života bez něj, začnete ho vnímat jako nezbytnost.


Vládní pomoc

V současné době existují dvě státní instituce, které poskytují asistenci při nákupu kompenzačních pomůcek a vážících křesel: Jedním řešením jsou zdravotní pojišťovny, které při návštěvě zhodnotí vaši situaci a pomohou vám podat žádost na Ministerstvo zdravotnictví pro získání příspěvku na pořízení kompenzační pomůcky. A to v souladu se zdravotním stavem klienta, jeho ekonomickou situací i dalšími faktory.

Schodišťový výtah na míru za peněžní příspěvek pro ZTP

Peněžní příspěvek pro ZTP.
Konání o přiznání peněžního příspěvku se začíná na základě písemné žádosti. Podkladem k rozhodnutí o příspěvku je komplexní posudek. Pokud se fyzická osoba podle lékařského posudku nepovažuje za osobu se ZTP, je lékařský posudek podkladem k rozhodnutí o peněžním příspěvku na kompenzaci.

Peněžní příspěvek je možné poskytnout na základě dokladů o ceně zdvižného zařízení („předfaktura“) anebo dokladů o koupi schodišťové sedačky („faktura“) vyhotovených osobami, které vyrábějí, prodávají anebo distribuují schodišťové sedačky anebo vykonávají jejich stavební úpravy.

Zjistěte více informací o možnostech financování

Prémiové a ekonomické řešení

Když se lidé rozhodují o koupi schodišťové sedačky, často chtějí zjistit jaká je nabídka a to jak s ohledem na cenu, tak na kvalitu. A tady vám můžeme být nápomocni. Schodišťové sedačky Stannah patří v rámci trhu mezi ty nejkvalitnější, protože proces výroby našich výtahů pečlivě kontrolujeme od začátku až do konce. Nabízíme schodišťové sedačky v různých cenových relacích a s řadou doplňků. Vy si však můžete být jisti, že kvalitu nikdy nešidíme, protože vaše bezpečnost a pohodlí jsou naší prioritou. Nerozlišujeme mezi prémiovými a ekonomickými schodišťovými výtahy, protože vám chceme dodat tu nejvyšší kvalitu za tu nejnižší možnou cenu. Ať už si vyberete jakýkoliv schodišťový výtah, budete vědět, že při jeho výrobě jsme využili naši odbornost a výzkum, aby byl skutečně bezpečný a pohodlný. Navíc si vzhled své schodišťové sedačky můžete navolit tak, aby co nejlépe ladil s interiérem vašeho domu.scroll left button

scroll right button

Naše nabídka schodišťových výtahů pro interiérová schodiště

Schodišťový výtah Starla

Starla je nejadaptabilnějším schodišťovým výtahem v nabídce společnosti Stannah. Jde o elegantní způsob, jak opět získat svou nezávislost.Schodišťový výtah Siena

Siena je naším nejoblíbenějším schodišťovým výtahem. Jedná se o vkusný a praktický doplněk do každého domu, vhodný i pro ta nejužší schodiště.Schodišťový výtah Sadler

Činí-li vám potíže se posadit, máme pro vás řešení: schodišťový výtah Sadler – navržený pro lidi s omezenou hybností boků a kolen.scroll left button

scroll right button

Jedna cena bez skrytých nákladů

Možná se budete obávat skrytých nákladů. Dobrou správou je, že žádné nejsou. Kalkulace zahrnuje jedinou platbu, kterou nám budete muset poukázat, a ta zahrnuje všechny náklady. A když říkáme všechno, myslíme tím vše od naší první návštěvy až po 5 servisních návštěv, které jsou součástí 5leté záruky.


Kolik stojí provoz schodišťové sedačky?

Další dobrá zpráva: provoz schodišťová sedačka stojí ročně méně než provoz vaší varné konvice.


Jaká je cena za instalaci schodišťové sedačky?

Nestojí to nic.

Přijde nám, že samotná výroba schodišťové sedačky by byla jen polovičatou prací. Svou nezávislost získáte zpět pouze tehdy, až naši školení technici výtah bezpečně nainstalují na vaše schody.  Proto je instalace zahrnuta ve vaší bezplatné kalkulaci. My neděláme práci polovičatě.

Jelikož výtah sami instalujeme, můžeme zaručit, že je skutečně bezpečný. Chceme se ujistit, že kontroly kvality, které provádíme ve výrobě, budou provedeny také u vás doma.

A to není vše. Když dostanete svou bezplatnou kalkulaci, bude zahrnovat:

 • cenu schodišťové sedačky, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám
 • rychlou a čistou instalaci výtahu na vaše schodiště
 • veškerou pomoc a poradenství, které budete potřebovat, a to jak telefonicky, tak osobně
 • komplexní 5etou záruku, která zahrnuje pohotovostní servis

Chceme zlepšit kvalitu vašeho života. Proto nemáme zájem vám poskytovat nepravdivé informace. Jedna cena. Jedna platba.


Schodišťové sedačky z druhé ruky

Nedoporučujeme vám kupovat schodišťové sedačky z druhé ruky od kohokoliv jiného, než od výrobců schodišťových výtahů. Repasované schodišťové sedačky společnosti Stannah mohou být řešením, které hledáte. Jedná se o levnější variantu než je nový schodišťový výtah, ale přesto jsou i repasované výtahy společnosti Stannah dodávány se zárukou, abyste se mohli doma cítit v bezpečí a přitom za mnohem nižší cenu.


Žádejte katalog zdarma

Získejte e-mailem katalog zdarma ještě dnes a nechte si dostatek času na rozhodování. Požádejte o názor své přátele a členy rodiny. Poraďte se s nimi, co by podle nich nejlépe vyhovovalo vašim potřebám. Pokud si nejste stoprocentně jisti, zavolejte nám a osobně vám poradíme.

Katalog zdarma

Žádejte svůj katalog zdarma ještě dnes zcela nezávazně.

Katalog zdarma

Získejte svůj katalog ještě dnes