Návod k nákupu schodišťová sedačka

Kroky, které musíte učinit, abyste měli jistotu, že s ohledem na své potřeby volíte správně

Abyste se mohli rozhodnout správně, potřebujeme se s vámi seznámit a prohlédnout si vaše schodiště. Níže najdete tři jednoduché kroky, díky kterým budete moci znovu užívat celý svůj dům.

Jak postupovat při nákupu schodišťová sedačka Stannah

Máme jednoduchý postup, jedná se o 3 kroky, kterými byste se při nákupu schodišťová sedačka měli řídit.

1) Hodnocení

Prvním krokem je bezplatná technická obhlídka vašeho schodiště, při které náš obchodní zástupce změří vaše schody, osobně vás pozná a navrhne vám, co by pro vás bylo nejvhodnější.

2) Kalkulace

Jakmile změří vaše schodiště, domluvíte se na detailech týkajících se sedačky: model, barva či speciální funkce. Následně vám náš zástupce zpracuje kalkulaci, a to zcela zdarma a nezávazně.

3) Instalace

Než se nadějete, naši technici naplánují termín vaší instalace. Objeví se přesně na čas, vybaveni potřebným nářadím a zanechají váš dům ve stejném stavu v jakém byl, když přišli. Instalace zabere méně než jeden den, takže provoz vaší domácnosti nebude narušen.
Vyžádejte si kalkulaci zdarma

Assessment for a stairlift

Pravidla pro koupi schodišťová sedačka

Schodišťový výtah nekupujete každý den. Rozhodnout se, co chcete a potřebujete, proto není snadné. Z toho důvodu jsme přišli s několika jednoduchými pravidly, kterými byste se při rozhodování o koupi schodišťová sedačka měli řídit.

Nekupujte schodišťový výtah bez odborné konzultace

Jediný způsob, jak zajistit, že váš schodišťový výtah bude maximálně bezpečný a kompaktní, je vyrobit ho přesně podle parametrů vašeho schodiště. Na míru vyrobený schodišťový výtah dokonale zapadne do vaší domácnosti a bude splňovat bezpečnostní předpisy určené pro konkrétní typ schodů.

Provedeme přesné měření, aby váš schodišťový výtah na milimetr přesně pasoval na vaše schody.


Ujistěte se, že váš schodišťový výtah je vyroben také na míru vám samým

Koupě schodišťová sedačka se netýká jen samotného schodiště. Jde také o vás, vaše specifické potřeby a jak jim schodišťový výtah bude přizpůsoben.

Při návštěvě u vás doma obchodní zástupce provede uživatelské hodnocení, aby zjistil, jaký typ sedačky a jaké funkce jsou pro vás nejvhodnější. Díky tomu bude váš schodišťový výtah maximálně komfortní.


Vyberte si společnost, které můžete věřit

Ujistěte se, že jste si vybrali renomovaného výrobce schodišťových výtahů, který splňuje národní a mezinárodní standardy. Britská zdravotnická asociace dohlíží na to, aby firmy poskytovaly zákazníkům služby, které přesahují rámec jejich potřeb a projekt Which? garantuje, že obchodní společnosti dodají produkt nebo službu, kterou slibují.

Podívejte se na ceny a uznání, která vámi vybraná společnost získala, a ujistěte se tak, že je uznávaná oficiálními organizacemi.


Mějte přehled o tom, co cena zahrnuje

Když dostanete kalkulaci zdarma, měli byste vědět, že zahrnuje následující:

  • Bezplatnou návštěvu u vás doma pro zhodnocení vašich potřeb
  • Výrobu schodišťová sedačky, která vyhovuje vám i vašemu domu
  • Rychlou, snadnou a čistou instalaci výtahu na vaše schodiště
  • 5letou výhodnou záruku včetně pohotovostní služby

Nekupujte schodišťový výtah pokud máte stále otázky

Než se rozhodnete k nákupu schodišťová sedačka, nechte si zodpovědět všechny své otázky. Chceme, abyste měli jistotu, že jste se rozhodli správně.

Kdykoliv se budete chtít na něco zeptat, neváhejte nám zavolat a my vám rádi odpovíme.


Podívejte se na různé nabídky

Vždy si prověřte všechny možnosti, projděte si nabídky různých firem a zaměřte se na detaily, abyste měli jistotu, že rozumíte tomu co nabízejí. Než se finálně rozhodnete, seznamte se s celkovou nabídkou na trhu. Teprve pak si můžete být jisti, že jste si vybrali ten správný schodišťový výtah. A to chce svůj čas.


Vždy se ujistěte o podmínkách záruky

Všechny schodišťové sedačky společnosti Stannah jsou dodávány s 5letou záruku a 5 bezplatnými servisními prohlídkami. Chceme vám dopřát pocit klidu, který přijde, když si koupíte výrobek, kterému můžete důvěřovat.


Zjistěte si podmínky pohotovostního servisu

Záruka společnosti Stannah je poskytována s prioritním servisem. A to kdekoliv v České republice. Nepřistupujte na nic jiného.

Je třeba, abyste věděli, že v případě, že se něco porouchá, je tu někdo, kdo vám pomůže. A to kdykoliv to budete potřebovat.

Měli byste nárok na finanční příspěvek nebo dotaci?

Jen málo lidí ví, že můžete získat různé peněžní příspěvky, které vám pomohou hradit (a často pokryjí) náklady spojené s pořízením schodišťová sedačka. Jelikož víme, že žádost o finanční podporu může být stresující, připravili jsme pro vás základní přehled informací týkající se jednotlivých dotací, abyste mohli zjistit, jaké máte možnosti.

Je třeba mít na paměti, že většina příspěvků musí být schválena ještě před započetím prací.

Existuje mnoho možností, kde můžete získat informace. Podívejte se na stránku shrnující základní informace o peněžních příspěvcích a zjistěte jaké máte možnosti.

Zjistěte více informací o peněžních příspěvcích