Stannah – Dodáváme kvalitní schodišťové sedačky za výhodné ceny po celé České republice.

Protože vám chceme usnadnit život.

Pojďme se vrátit v čase do Londýna roku 1867. V rušném přístavu Southwark tehdy Joseph Stannah otevřel svůj podnik. Začal vyrábět jeřáby a zdviže. Byl velmi schopný a jeho zákazníci ho rádi doporučovali.

Těžko tehdy mohl doufat, že se jednou jeho malá firma rozroste ve světově známý podnik, jakým je dnes. Po celé ty roky jsme si udrželi statut rodinné firmy a nikdy jsme se nevzdálili našim klíčovým hodnotám. Pátá generace rodiny Stannah je více než odhodlaná prosazovat hodnoty, které si stanovil jejich předek Joseph již před mnoha lety.

Kdyby Joseph ještě dnes žil, měl by radost, že vy, náš zákazník, jste stále v centru našeho zájmu. Jsme velmi hrdí, že se staráme o to, abyste si užívali svobodu, nezávislost a bezpečnost – uvnitř i kolem vašeho domu.  Chceme, abyste věděli, že na nás se můžete spolehnout, a to nejen v tom, že vám dodáme prvotřídní schodišťový výtah. Náš tým odhodlaně pracuje na budování dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky. Kdykoliv nás potřebujete, jsme vám k dispozici, abychom se ujistili, že váš schodišťový výtah bude hladce fungovat po dlouhá léta.

Vždy jsme šli s dobou a ani dnes v našem úsilí nepolevujeme! Stejně jako se svět kolem nás vyvíjí a mění, měníme se i my. Soustředíme se na budoucnost a na to, jak i my se můžeme rozvíjet, abychom dokázali čelit novým požadavkům a výzvám. Snažíme se, aby v každém ohledu, který jsme schopni ovlivnit, byl váš život pohodlnější a víme, že právě k tomu vám naše starostlivá péče a kvalitní schodišťové sedačky pomáhají.

Zjistěte více informací o společnosti Stannah

Jsme na trhu již dlouhou dobu, a proto jsme měli dostatek času se v našem podnikání zdokonalit. Zjistěte více informací o tom, jak naše společnost funguje.

Proč si vybrat značku Stannah

Proč si vybrat značku Stannah

Jelikož v oboru schodišťových výtahů působíme již 151 let, o našich výtazích i lidech, pro které je vyrábíme, jsme se již něco naučili. Jedině když se s vámi osobně seznámíme a pochopíme vaše přání a potřeby, můžeme vám poskytnout ty nejlepší služby.

Zjistěte více informací >
Ocenění a uznání

Ocenění a uznání

Podívejte se na ocenění a uznání, která jsme jako obchodní společnost získali za svůj celkový výkon. Víme, že nejlepší služby můžeme poskytnout jedině tehdy, když budeme vynikat v každé oblasti. A právě o to se snažíme.

Zjistěte více informací >
Jak nakupovat

Jak nakupovat

Rádi věci co nejvíce zjednodušujeme, a proto jsme rozdělili proces rozhodování o nákupu do tří jednoduchých kroků. Tyto jediné 3 kroky vás dělí od toho, abyste zjistili, co je pro vás nejlepší a získali zpět svou nezávislost.

Zjistěte více informací >

Společnost, které můžete důvěřovat

Už na samém počátku vaší poutě se společností Stannah se setkáte s našimi ochotnými poradci. Když nám zavoláte, rádi (a zcela zdarma) vám doporučíme ten nejlepší schodišťový výtah, který bude vyhovovat vašim potřebám. Naši technici pak schodišťovou sedačku instalují. Pracují rychle a čistě a než se nadějete, budete mít vlastní schodišťový výtah a získáte zpět svou nezávislost.

Tak na co čekáte? Pokud o tom budete přemýšlet, třeba, až si budete vařit čaj, mohli byste nám zavolat a požádat o bezplatnou kalkulaci. A pokud to uděláte hned (třeba po dočtení této stránky), zakrátko bude váš schodišťový výtah instalován. Už nečekejte a začněte si znovu užívat všechny části svého domu.

Naše schodišťové sedačky

Nyní si můžete vybrat mezi různými schodišťovými výtahy a různými funkcemi, které mohou být uzpůsobeny tak, aby vám maximálně usnadnily život. Ať už je vaše schodiště přímé nebo točité nebo dokonce venkovní, vždy pro vás máme řešení jaké potřebujete. Představte si, že byste měli možnost svobodně používat své schody bez úzkostí a strachu.

Ať už si vyberete jakýkoliv schodišťový výtah, my vám vždy nabízíme pohodlí a styl.

Když mluvíme o pohodlí, nemluvíme jen o měkkém polstrování, ale také o běžných praktických vlastnostech. A pokud jde o styl, myslíme tím, že i schodišťový výtah musí vypadat dobře a taky může, protože je na vás, abyste si vybrali sedačku, která se bude hodit do interiéru vašeho domu. Budete překvapeni jak přirozeně bude výtah na vašem schodišti vypadat a jak málo místa zabere, když sedačku složíte. Nebudete si umět představit, jak jste bez něj mohli existovat.

Společnost Stannah je hrdá, že v České republice je zastoupena společností Stannah s.r.o.

O společnosti Stannah s.r.o.

Stannah s.r.o může stavět na rozsáhlém know-how a zkušenostech. Během 11 let se společnosti Stannah podařilo nainstalovat téměř 3 000 schodišťových výtahů po celé České republice. Stali jsme se průkopníky 5leté záruky a bezplatného servisu  v rámci záruční doby, a to na všechny naše produkty prodávané v České republice.

Nemusíte věřit našim slovům. Zavolejte nám ještě dnes a uvidíte, jak rychle Vám budeme schopni schodišťový výtah nainstalovat.