Proč je pro koupi schodišťová sedačka nutné nechat zpracovat posudek?

Protože schodišťový výtah musí sedět vám i vašim schodům.

Schodišťový výtah Stannah je vyroben tak, aby vydržel desítky let a aby dokonale seděl vám i vašim schodům. Abychom mohli kolejnice řezat na milimetr přesně, používáme nejnovější dostupné technologie. Díky tomu každý náš schodišťový výtah splňuje naše náročné kontroly kvality. Neustále provádíme výzkum, abychom našli nové způsoby, jak vyrobit výtahy ještě bezpečnější, komfortnější a uživatelsky přívětivější.

Vědět jaké máte možnosti

Nákup schodišťová sedačka není každodenní záležitostí. Proto není jednoduché se hned rozhodnout, co vlastně potřebujete. Naši poradci jsou školeni tak, aby byli schopni poznat, které funkce jsou pro daného zákazníka vhodné a jsou schopni nabídnout bezplatné osobní poradenství. Netlačíme vás ke koupi, ale pokud se přece rozhodnete nakupovat u společnosti Stannah, můžete být v klidu, protože jste dostali všechny informace a také posudek, na základě kterého byla zpracována kalkulace na ten nejvhodnější schodišťový výtah.

Spletité detaily návštěvy u vás doma

Jediným způsobem, jak vám můžeme poskytnout na míru šité a přesné informace, je seznámit se s vámi a prohlédnout si vaše schody. Pří návštěvě u vás doma může náš poradce posoudit, proč se pro vás schody staly problémem a zjistí, jak vám může pomoci tento problém překonat. Zároveň změří vaše schodiště a vyhodnotí, zda jsme na něj schopni schodišťový výtah nainstalovat. Pokud ano, pak přijde ta zábavná část, ve které se budete rozhodovat, který typ schodišťová sedačka by vám nejlépe vyhovoval.

Zavolejte ještě dnes a domluvte si termín bezplatné technické obhlídky. Je to první krok, který je třeba udělat, abyste svůj schodišťový výtah získali.

Osobní poradenství:

Naši poradci jsou školeni tak, aby byli schopni posoudit, které funkce jsou pro daného zákazníka vhodné a nabídnout bezplatné osobní poradenství.

1. Zjistěte, která kolejnice se vám domů nejlépe hodí

Typ kolejnice, kterou váš schodišťový výtah potřebuje, se odvíjí od parametrů vašeho schodiště. Pokud na schodišti jsou jakékoliv ohyby, zakřivení či otočky, pak budete potřebovat zakřivenou kolejnici vyrobenou přesně tak, aby dokonale obkroužila každou otočku vašeho schodiště. Pokud máte přímé schodiště, pak je rovná kolejnice vyrobena přesně  na jeho délku.

Poradce, který přijde k vám domů, má dostatečné odborné znalosti, aby byl schopen přesně vyhodnotit, zda a jak bude možné schodišťový výtah k vám domů nainstalovat. Přesné rozměry vašeho schodiště přinášejí mnoho výhod. Jednou z nich je, že kolejnice bude co nejlépe přizpůsobena vašemu schodišti. Další výhodou je, že si v továrně můžeme vytvořit přesnou kopii vašeho schodiště. Vytvořením této repliky se můžeme ujistit, že:

  • Jednotlivé komponenty výtahu do sebe přesně zapadají, a to ještě dřív než k vám dorazí. Vše složíme a otestujeme ještě než výtah továrnu opustí. Tak budeme mít jistotu, že naši technici nebudou mít s instalací u vás doma žádné problémy. To urychlí celý proces.
  • Výtah, který vyrobíme, bude do vašeho domu dokonale pasovat. Když bude výtah na schodišti dokonale sedět, pak při instalaci budou splněny všechny bezpečnostní předpisy a bude třeba méně častá údržba.

Díky měření schodiště při návštěvě u vás doma, budete na výtah čekat kratší dobu. V momentě, kdy si výtah objednáte, jsou totiž míry vašeho schodiště okamžitě odeslány do naší továrny a ihned začíná výroba.

2. Rozhodněte se, která sedačka nejlépe vyhovuje vaším potřebám

Jakmile je rozhodnuto o typu kolejnice, je třeba vybrat sedačku. Její volba záleží na následujících faktorech:

  • jestli jsou vaše schody zvlášť úzké
  • jak by měla vaše sedačka vypadat
  • která sedačka bude nejkomfortnější s ohledem na vaše potřeby

Na základě zhodnocení vaší mobility vám naši konzultanti mohou poradit, která sedačka bude pro vás nejkomfortnější a vysvětlí vám výhody, které vám osobně jednotlivé typy mohou přinést.

Proto se s vámi potřebují seznámit. Potřebují zhodnotit, jaké řešení je pro vás nejlepší, a to na mnoha různých úrovních – co by vám pomohlo cítit se ve svém domě maximálně bezpečně a komfortně.

Jakmile si vyberete sedačku a kolejnici, budete si téměř schopni přestavit, že jakmile bude váš výtah nainstalován, už vás nic nezastaví.

3. Pohrajte si s možnostmi

Nakonec si pohrajte s designem a barvami a podívejte se, co by se nejlépe k vám domů hodilo. Rozhodněte se, zda chcete větší opěrku nohou, zda by vám automatické otočení sedačky usnadnilo život a na kterou stranu schodiště by bylo lepší výtah připevnit.
Vyžádejte si kalkulaci zdarma