800 196 196

Zavolejte ještě dnes

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Přečtěte si více

Přečtěte si více

Cenově dostupná alternativa k domovním výtahům a zdvižím

Češi si stále častěji přejí zestárnout v místě, kde žijí. Jak populace stárne, je zřetelný trend vyhnout se stěhování do asistenčních a pečovatelských zařízení. Instalace domácího výtahu v rodinných domech se stala ve světovém měřítku populárním řešením, a to právě v důsledku rychlejšího stárnutí populace.

Autor článku Stannah dne 25-06-2020

 

Alternativa k domovním výtahům

Vzhledem k tomu, jak prominentním způsobem jsou domácí výtahy prezentovány v médiích, staly se především symbolem společenského postavení.

Paradoxně žijeme v době, které vládnou vyznavači zdravého životního stylu a fitness. A proto mnozí majitelé domů začali tíhnout spíše ke schodům než k domácím výtahům.  Jak jsme již uvedli, pro naše stárnoucí blízké, kteří trpí fyzickými obtížemi, může být domovní výtah efektivním řešením, avšak za předpokladu, že si ho můžeme dovolit.

Jen malé procento lidí má totiž dostatečné prostředky na pořízení domácího výtahu a pokrytí nezanedbatelných nákladů spojených se samotnou instalací. Nemějte však obavu. Možnost pohodlného bydlení za rozumnou cenu není nedosažitelná.

Schodišťové sedačky: cenově dostupná alternativa k domácím výtahům

Schodišťové sedačky Stannah byly navrženy pro pohodlnou jízdu po schodech nahoru i dolů. Díky nim se můžete po svém domě svobodně pohybovat, a to za zlomek ceny domácího výtahu.

Stejně jako s domácím výtahem, si se schodišťovou sedačkou udržíte svou nezávislost a budete moct zestárnout v pohodlí svého domova, aniž byste museli platit závratné sumy peněz.

Tento druh instalace bude u rychle stárnoucí populace stále více oblíbený. Koupě schodišťové sedačky je navíc praktickou investicí, která bude mít zásadní vliv na kvalitu vašeho života. Asistence při chůzi po schodech je pro lidi v seniorním věku s každým přibývajícím rokem důležitější.

Další texty: