Nabídka vybavení


Ostatní modely
>

Schodišťový výtah Sofia
Sofia: Opora a pohodlí

Schodišťový výtah Sofia byl navržen tak, aby při pohybu soupravy po přímém či točitém schodišti poskytl oporu bedrům a zajistil vám pohodlí a bezpečí.

Styl a pohodlí modelu Sofia nejsou jedinými důvody, proč tento schodišťový výtah pomohl již tisícům lidí po celém světě získat zpět svou nezávislost.

Katalog květen

Žádejte svůj katalog zdarma ještě dnes zcela nezávazně.

Katalog květen

Získejte svůj katalog ještě dnes

Získejte kalkulaci zdarma ještě dnes.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Co díky modelu Sofia získáte?

Tento model je výsledkem dobře naplánovaného a dobře koncipovaného výzkumu a našeho úpřímného zájmu o potřeby našich zákazníků. Model Sofia je víc než jen schodišťovým výtahem. Jde o pohodlnou sedačku, kterou budete rádi používat a která vás navíc dopraví do těch částí vašeho domu, do kterých byste se jinak těžko dostávali.

Promyšlený design

Každý model našich schodišťových výtahů byl vytvořen tak, aby uspokojil vaše přání a potřeby. Až si budete prohlížet naši produktovou řadu, můžete prozkoumat jedinečné prvky jednotlivých modelů i způsobu, jakým vám mohou v každodenním životě pomoci. Model Sofia byl navržen pro pohodlný posez. Pevná a pohodlná bederní opěrka vám pomáhá sedět rovně.

Design neznamená jen pohodlí, jde také o vzhled vašeho schodišťová sedačka. Proto máte na výběr z 12 variant čalounění, abyste si výtah přizpůsobili k obrazu svému.

Jedinečná technologie

Styl a pohodlí modelu Sofia nejsou jedinými důvody, proč tento schodišťový výtah pomohl již tisícům lidí po celém světě získat zpět svou nezávislost. Za ostatní vděčí především tvrdé práci našich vysoce kvalifikovaných inženýrů, kteří produktu, který dnes vidíte, věnovali roky usilovného výzkumu. Strojní inženýři společnosti Stannah zajistili, že:

 • schodišťový výtah Sofia vás nikdy nenechá na holičkách, ani když vypadne proud
 • pouhým stiskem ovládací páky se výtah Sofia hladce a tiše rozjede a zaveze vás po schodech dolů nebo nahoru
 • schodišťový výtah Sofia je opatřen 10 bezpečnostními senzory, které v případě, že stojí v cestě překážka, donutí výtah jemně zastavit
 • opěrky rukou a nohou se sklápějí společně se sedátkem, stačí jeden jednoduchý pohyb a výtah je připraven k použití
 • váš schodišťový výtah je opatřen ergonomickým bezpečnostním pásem, který můžete upevnit jen jednou rukou.
 • ovladače se velmi snadno používají, stačí použít ruku nebo zápěstí a zatlačit páku v požadovaném směru a výtah se s vámi bezpečně rozjede
 • důležité prvky, jako třeba tlačítko na sklopení opěrky nohou, napovídají, že na rozdíl od jiných zařízení se u tohoto modelu nemusíte ohýbat a nic zvedat
 • máte dokonce možnost získat schodišťový výtah Sofia v takovém provedení, kdy se sedačka nahoře či dole sama otočí, abyste mohli bezpečně vystoupit

Prohlédněte si nabídku všech modelů našich výtahů pro různé typy schodišť.

Podívejte se na všechny modely schodišťových výtahů Stannah, které pro vaše schody nabízíme. Zjistěte, který model nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Hlavní funkce schodišťová sedačka Sofia

Schodišťový výtah Sofia si můžete přizpůsobit dle svých přání, počínaje mimořádnou nabídkou potahových látek a barev až po prvky pro větší pohodlí a bezpečí. Podívejte se, proč je model Sofia jedinečným výtahem v naší nabídce.

BEDERNÍ OPĚRKA

Bederní podpěrka vás nutí sedět ve vzpřímené poloze a vy si můžete užívat jízdu výtahem Sofia s vědomím, že sedačka poskytuje vašemu tělu bezpečnou oporu na všech důležitých místech.

PROTISKLUZOVÁ OPĚRKA NOHOU

Opěrka nohou schodišťová sedačka Sofia je opatřena protiskluzovou vrstvou. Při nasedání či vysedání tak nehrozí, že se vám smekne noha a nemusíte se proto obávat na robustní opěrku nastoupit.

NASTAVITELNÁ LOKETNÍ OPĚRKA

Nastavitelná délka loketní opěrky vám dodá větší pocit bezpečí. Délka opěrek je přizpůsobena vám i délce vašeho předloktí a vy jste tak měli dostatečnou oporu při nasedání a vysedání.

ERGONOMICKÉ OVLÁDÁNÍ

Schodišťový výtah Sofia je ovládán pákou, která může být umístěna na libovolné opěrce, podle toho, co je pro vás pohodlnější. Výtah je navíc dodáván se dvěma dálkovými ovladači, které vám umožní přivolat sedačku z jiného patra.

NASTAVITELNÁ VÝŠKA SEDAČKY

Pro maximální pohodlí a bezpečnost může být sedačka Sofia uzpůsobena výšce vaší postavy. Nemusíte myslet na to, abyste se správně usadili, protože ergonomie sedačky tělo nastaví do správné polohy.

BEZPEČNOSTNÍ SENZORY NA SEDAČCE

Sedačka modelu Sofia je vybavena bezpečnostním senzorem, díky kterému se výtah nerozjede, dokud nejste bezpečně usazeni. Takže se nemusíte obávat, že byste výtah uvedli do chodu náhodným pohybem.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button