Nabídka vybavení


stannah siena stairliftsafe way to climb stairsstannah siena for narrow stairsstannah siena folds awaystannah siena chairstannah siena
Ostatní modely
>

Schodišťový výtah Siena
Siena: Jednoduchá funkčnost

Univerzální schodišťový výtah, který je možné přizpůsobit všem vašim přáním a potřebám, i tomu nejužšímu schodišti.

Siena, náš nejoblíbenější schodišťový výtah, se přizpůsobí vašim potřebám i domovu. Stannah nabízí dvě exkluzivní verze: klasickou a XL, která má širší sedadlo pro optimální pohodlí i na těch nejužších schodištích.

Katalog květen

Žádejte svůj katalog zdarma ještě dnes zcela nezávazně.

Katalog květen

Získejte svůj katalog ještě dnes

Získejte kalkulaci zdarma ještě dnes.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Co díky modelu Siena získáte?

Za 150 let působení v oblasti výtahového průmyslu jsme měli dostatek času dovést naše výrobky k dokonalosti. Díky drobným prvkům, kterými jsme schodišťový výtah Siena opatřili, se budete cítit bezpečněji a sebevědoměji. Tento pocit vás přesvědčí, že za své peníze dostáváte to nejlepší.

Svěží design

Svěží design schodišťových výtahů Siena tkví v čistotě a jednoduchosti. Vinylové čalounění se snadno čistí a pro každodenní život je velmi praktické. Delší opěrky rukou byly navrženy pro maximální pocit bezpečí. Model Siena definuje jeho jednoduchost a praktičnost.

Když se rozhodnete pro model Siena, dostanete na výběr z několika barevných variant nehořlavého vinylového čalounění, což vám umožní zanechat na vzhledu schodiště vlastní stopu. Konec konců, chceme aby se stal nenápadnou součástí vašeho domu a vašeho života a usnadňoval vám každodenní život. Jakmile vám výtah nainstalují, budete se divit, jak jste se bez něj mohli obejít.

Inovativní strojní zpracování

Univerzálnost a pohodlí schodišťové sedačky Siena nejsou jedinými důvody proč tento schodišťový výtah pomohl již tisícům lidí po celém světě získat opět svou nezávislost. Jde především o tvrdou práci našich vysoce kvalifikovaných inženýrů, kteří produktu, který dnes vidíte, věnovali roky usilovného výzkumu. Strojní inženýři společnosti Stannah zajistili, že:

 • Váš schodišťový výtah Siena se nepřestane pohybovat ani při výpadku proudu
 • Váš schodišťový výtah je vždy okamžitě schopný provozu, protože sedačka i opěrky rukou se sklopí jedním jednoduchým pohybem
 • Váš schodišťový výtah je velmi diskrétní, jednoduchým pohybem ovládací páky se hladce a tiše pohybuje po schodech dolů nebo nahoru
 • Díky přídavné funkci tlačítka pro sklápění opěrky nohou můžete zapomenout na ohýbání či zvedání
 • Ovládání výtahu je intuitivní. Stačí když rukou nebo zápěstím zatlačíte v požadovaném směru a výtah se s vámi bezpečně rozjede
 • Máte dokonce možnost získat schodišťový výtah Siena v takovém provedení, kdy se sedačka nahoře či dole otočí, abyste mohli zcela bezpečně vystoupit

Prohlédněte si nabídku všech modelů našich výtahů pro různé typy schodišť.

Podívejte se na všechny modely schodišťových výtahů Stannah, které pro vaše schody nabízíme. Zjistěte, který model nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Hlavní funkce našeho schodišťová sedačka Siena

Můžete si vybrat různou šířku sedačky či barvu čalounění. Jakmile bude váš schodišťový výtah nainstalován, neuvěříte, že jste tak dlouho mohli žít bez něj. Podívejte se, proč je model Siena nejadaptabilnějším výtahem v naší nabídce.

Dokonalá volba pro přímá i točitá schodiště

Typ vhodné kolejnice pro daný schodišťový výtah je určen tvarem vašeho schodiště. Bez ohledu na schodiště, přímé, točité nebo spirálové, schodišťová sedačka Siena se hodí na každé z nich.

Širší sedák pro větší pohodlí

Kulatější opěrka zad a širší sedák jsou pouze dvěma vlastnostmi, díky kterým je model Siena jednoduchou, avšak robustní sedačkou. Sedačka byla navržena tak, aby vám poskytla co největší pohodlí.

Ideální pro úzká schodiště

Model Siena je skvělou volbou pro užší schodiště. Zakřivená opěrka zad vám umožňuje sedět více vzadu, aby kolena nevyčnívala a nemohla o nic zavadit.

Delší opěrky rukou

Opěrky rukou schodišťová sedačka Siena jsou delší než u jiných modelů. Při sedání a vstávání ze sedačky vám poskytují větší oporu a lepší pocit stability.
Vybaven bateriemi

Váš schodišťový výtah Siena se nepřestane pohybovat ani při výpadku proudu. I kdyby vás všechny spotřebiče nechaly na holičkách, baterie udrží schodišťový výtah Stannah i nadále v pohybu.Intuitivní bezpečnostní pás

Váš schodišťový výtah Siena je dodáván se snadno obsluhovatelným samonavíjecím bezpečnostním pásem, upevněným na loketní opěrce sedačky. Pás je tak snadno přístupný a vy nemusíte marnit čas s přezkami, protože jej snadno upevníte jen jednou rukou.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button