Nabídka vybavení


solus výtah Schodišťové
Ostatní modely
>

Schodišťový výtah Solus
Solus: Adaptabilní inovace

Díky odnímatelným madlům je nastupování do sedačky Solus možné i z invalidního vozíku

Představuje skutečně moderní řešení mobility. Nabízí lepší oporu v sedačce a odnímatelná postranní madla, takže i osoby s omezenou hybností celého těla se v ní při pohybu po schodech budou cítit bezpečně.

Katalog květen

Žádejte svůj katalog zdarma ještě dnes zcela nezávazně.

Katalog květen

Získejte svůj katalog ještě dnes

Získejte kalkulaci zdarma ještě dnes.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Co díky modelu Solus získáte?

Jedná se o zcela odlišný design elektrického výtahu založený na moderním a inovativním přístupu. Unikátní vzhled modelu Solus umožňuje větší kreativitu při dotváření jeho vzhledu, a proto vám nabízí největší škálu vzorů potahových materiálů. Díky více než 150 letům v odvětví výroby schodišťových výtahů jsme se naučili naslouchat vašim potřebám a poskytovat vám výrobky, které je naplňují. Model Solus přináší větší bezpečí na všech typech schodišť, zvláště v případě, že máte výrazně omezenou hybnost celého těla.

Inovativní design

Elektrický schodišťový výtah Solus má nižší, nikoliv však méně pohodlné polstrování než jiné modely. Ergonomicky řešené polstrování vám poskytuje oporu na důležitých místech a méně potahu znamená méně čištění. Proto si pro model Solus můžete vybrat ze 3 druhů potahových materiálů a najít takový, který vyhovuje vašemu vkusu. Můžete zvolit měkkou tkaninu, snadno omyvatelný vinyl nebo stylovou italskou kůži, vždy si můžete vybrat z široké škály barev a přizpůsobit si tak schodišťový výtah k obrazu svému.

Progresivní technologie

Moderní a adaptabilní vlastnosti elektrického schodišťová sedačka Solus nejsou jedinými důvody proč tento schodišťový výtah pomohl již tisícům lidí po celém světě získat zpět svou nezávislost. Jde především o tvrdou práci našich vysoce kvalifikovaných inženýrů, kteří produktu, který dnes vidíte, věnovali roky usilovného výzkumu. Strojní inženýři společnosti Stannah zajistili:

 • aby se váš schodišťový výtah Solus nepřestal pohybovat ani při výpadku proudu
 • že váš schodišťový výtah je vybaven ergonomickým bezpečnostním pásem, který můžete upevnit jen jednou rukou
 • že vaše schodišťová sedačka Solus je opatřena 10 bezpečnostními senzory, které v případě, že je na cestě překážka, donutí výtah jemně zastavit
 • že váš schodišťový výtah Solus je vždy okamžitě schopný provozu, protože sedačka i opěrky rukou a nohou se sklopí jedním jednoduchým pohybem
 • že nasedání a vysedání je zcela bezpečné, protože opěrka nohou je opatřena protiskluzovou vrstvou
 • že váš schodišťový výtah je velmi diskrétní a jednoduchým pohybem ovládací páky se hladce a tiše pohybuje po schodech dolů nebo nahoru
 • že ovládání výtahu je intuitivní, jelikož stačí rukou nebo zápěstím zatlačit v požadovaném směru a výtah se se bezpečně rozjede
 • že si můžete objednat model Solus v takovém provedení, kdy se sedačka na vrcholu nebo na úpatí schodiště otočí, abyste mohli bezpečně vystoupit

Prohlédněte si nabídku všech modelů našich výtahů pro různé typy schodišť.

Podívejte se na všechny modely schodišťových výtahů Stannah, které pro vaše schody nabízíme. Zjistěte, který model nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Klíčové prvky schodišťová sedačka Solus

Schodišťový výtah Solus vám vrátí nezávislost a pomůže vám stát se opět pány vašeho domu. Díky schodišťovému výtahu nebudete jen pohyblivější. Ale získáte i pocit bezpečí. Podívejte se na prvky schodišťová sedačka Solus, které vám k tomuto pocitu pomohou.

NASTAVITELNÉ LOKETNÍ OPĚRKY

Loketní opěrky modelu Solus mohou být nastaveny dle délky vašeho předloktí. Protože vám poskytují oporu při nasedání a vysedání, je důležité, aby byly nastaveny opravdu na míru.


POSTRANNÍ MADLA

Model Solus je jediná sedačka s postranními madly. Madla vám poskytují oporu z obou stran, a tak vás při pohybu po schodech chrání. Díky nim se cítíte v bezpečí.ODNÍMATELNÁ POSTRANNÍ MADLA

Postranní madla jsou důležitým bezpečnostním prvkem, ale v případě, že potřebujete přístup ze strany, když do sedačky nastupujete z invalidního vozíku, je možné je odejmout. Vozík můžete přistavit k boční straně sedadla, a tak snadno přesednete.

VÝBĚR POTAHOVÝCH MATERIÁLŮ

K modelu Solus je možné si vybrat ze 3 druhů potahových materiálů a z velké škály barev. Jistě si najdete variantu, která odpovídá vašim finančním možnostem i vašemu vkusu, aby výtah hezky zapadl do interiéru vašeho domu.

KLÍČ

Schodišťový výtah je dodáván se snadno použitelným klíčem. Zámek je umístěn na konci loketní opěrky. Otočením klíče výtah zamknete a jeho vytažením zabráníte zneužívání výtahu neoprávněnou osobou. Používání výtahu tak máte zcela pod kontrolou.

TLAČÍTKA PRO DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Naše schodišťové sedačky jsou dodávány se dvěma tlačítky pro přivolání sedačky z jiného patra. Nikdy už nebudete nuceni zůstávat v jednom patře a můžete výtah používat i pro přepravu jiných věcí.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button