Nabídka vybavení


Stannah starla chair modelStannah Starla foldingStairlift Starla design optionStairlift Starla designStarla stairlift wood designStairlift Starla safe featur
Ostatní modely
>

Schodišťový výtah Starla
Starla: Zdokonalená elegance

Absolutní harmonie pohodlí, bezpečnosti a stylu

Mnozí lidé se domnívají, že všechny schodišťové sedačky jsou stejné. Nikdo z nich však neviděl model Starla, náš nejadaptabilnější schodišťový výtah. Je dokonalým příkladem toho, jak je možné vám schodišťový výtah přizpůsobit na míru. Nabízíme širokou škálu potahových látek, světlé či tmavé dřevěné rámování, aby design výtahu korespondoval s interiérem vašeho domu.

Katalog květen

Žádejte svůj katalog zdarma ještě dnes zcela nezávazně.

Katalog květen

Získejte svůj katalog ještě dnes

Získejte kalkulaci zdarma ještě dnes.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Co díky modelu Starla získáte?

Bez ohledu na váš vkus, si můžete být jisti, že model Starla vám nabídne to, co hledáte. Jedná se o nejadaptabilnější schodišťový výtah  z nabídky společnosti Stannah. Vrací vám ztracenou svobodu a zároveň vám přináší komfort a bezpečí ve vlastním domě a přitom zapadá do vašeho interiéru.

Elegantní design

Model Starla definuje především rafinovaná elegance. Nejsme jen výrobci, ale také designeři. Chtěli jsme vytvořit výtah, který by se ve vašem domě dobře vyjímal a splynul s jeho vybavením. Tak jsme dospěli k tomuto designu. Design, se kterým se můžete ztotožnit. Můžete chtít světlé nebo tmavé dřevěné rámování, praktický, omyvatelný vinylový potah nebo jemnou textilii, model Starla si prostě můžete upravit jak potřebujete.

Kvalitní strojní zpracování

Univerzálnost a pohodlí modelu Starla nejsou jedinými důvody, proč tento schodišťový výtah pomohl již tisícům lidí po celém světě získat zpět svou nezávislost. Je to především tvrdá práce našich vysoce kvalifikovaných inženýrů, kteří produktu, který dnes vidíte, věnovali roky usilovného výzkumu. Strojní inženýři společnosti Stannah zajistili, že:

 • Schodišťový výtah Starla vás nikdy nenechá na holičkách, ani v případě výpadku dodávky elektrického proudu.
 • Pouhým stisknutím tlačítka se Starla hladce a tiše rozjede a zaveze vás po schodech dolů nebo nahoru.
 • Opěrka nohou a rukou, stejně jako sedačka, se snadno sklápí. Jakmile sedačku sklopíte, je váš výtah připraven k použití.
 • Ovladače se velmi snadno používají. Stačí použít ruku nebo zápěstí a zatlačit páku v požadovaném směru a výtah se s vámi bezpečně rozjede.
 • Doplňkové prvky, jako třeba tlačítko na sklopení opěrky nohou, napovídají, že na rozdíl od jiných zařízení se u tohoto modelu nemusíte ohýbat ani nic zvedat.
 • Máte dokonce možnost získat schodišťový výtah Starla v takovém provedení, kdy se sedačka nahoře či dole otočí, abyste mohli zcela bezpečně vystoupit.

Prohlédněte si všechny naše schodišťové sedačky pro všechny typy schodišť

Podívejte se jednotlivé modely schodišťových výtahů Stannah, které pro vaše schody nabízíme. Zjistěte si, který z modelů nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Navrhněte si svůj schodišťový výtah

Vyberte si barvu a další detaily pro váš dokonalý schodišťový výtah a pak nám řekněte, kolik má vaše schodiště schodů. Ochotně vám zavoláme, abychom se domluvili na osobní schůzce u vás doma a vy tak mohli získat kalkulaci zdarma.

Stannah Starla custimized

Navrhněte si svůj schodišťový výtah

Dřevěná lišta:

Barva čalounění:

Typ schodiště:

Kalkulace zdarma

Nejlepší schodišťový výtah

Během 40 let ve výrobě schodišťových výtahů jsme se naučili něco o tom, co u schodišťových výtahů hledáte. Pojďme se podívat jakými prvky jsme vybavili model Starla, aby byl výtahem, na který se můžete spolehnout.

Přivolávací tlačítko

Model Starla je dodáván se 2 intuitivními dálkovými tlačítkovými ovladači. Pokud se váš schodišťový výtah nachází v jiném patře, stisknete tlačítko a sedačka k vám ihned přijede. V noci se dokonce rozsvítí, abyste nikde neuvízli.

Snadno použitelný bezpečnostní pás

Náš speciální bezpečnostní pás lze upevnit jen jednou rukou a lze ho namontovat na libovolnou loketní opěrku. Takže se snadno připásáte i v případě, že trpíte artrózou prstů.

Extra bezpečná sedačka

Sedačka modelu Starla je mírně sešikmená, takže budete sedět v mírném záklonu. Díky tomu se při pohybu výtahu budete cítit bezpečněji. Sedačka rovněž zaznamenává zatížení, takže se nepohne, dokud na ní bezpečně nesedíte.

Nejelegantnější a nejadaptabilnější schodišťový výtah

Schodišťový výtah Starla si můžete přizpůsobit svým představám díky širokému výběru čalounění, můžete vybrat barvu i vzor potahu, ale můžete zvolit i dřevěnou lištu v tmavé či světlé úpravě. Je jisté, že se vám do interiéru bude hodit.

Pro přímá i točitá schodiště

Během 150 let působení v tomto odvětví, jsme měli možnost vidět hezkou řádku různých schodišť, což nás vedlo k vytvoření vysoce univerzálního modelu Starla. Hodí se všechny typy schodišť, přímá, točitá, spirálová, dlouhá i krátká.

Senzory na okraji schodišťová sedačka

Model Starla je opatřen bezpečnostními senzory, které jsou umístěny na okrajích sedačky a podvozku, aby detekovaly překážky, které by vám mohly stát v cestě. V případě, že senzor zaznamená překážku, sedačka jemně, ale okamžitě zastaví.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button