Repasované schodišťové výtahy

Když od nás kupujete použitý schodišťový výtah, dostáváte stejnou záruku kvality jako u jakéhokoli jiného výtahu Stannah. A jako vždy si můžete zvolit provedení pro přímé i točité schodiště.

Bezplatná cenová nabídka

Standardy a záruky pro repasované schodišťové výtahy Stannah v České republice.

Naše schodišťové výtahy z druhé ruky procházejí důkladným testováním a musí splňovat veškeré standardy a záruky. Jedině tehdy je můžeme certifikovat jako repasované výtahy Stannah. Použité schodišťové výtahy Stannah jsou maximálně 5 let staré a vždy s nimi dostanete:

 • Nové baterie a nabíječku
 • Pokud to vyžadují bezpečnostní a kvalitativní standardy, vyměníme příslušné součástky za novější
 • Unikátní sériové číslo pro kompletní prověření historie výtahu
 • Záruku 24 měsíců
 • Nepřetržitou servisní podporu
 • Kompletní dokumentaci

Vyžádejte si bezplatnou cenovou nabídku

Jeden z našich techniků vás navštíví, seznámí vás se vším potřebným a na konci obhlídky vám udělá individuální cenovou nabídku. Provede vás i všemi dostupnými nabídkami a možnostmi financování.

Na co myslet, když si pořizujete repasovaný schodišťový výtah z druhé ruky

Když kupujete použitý schodišťový výtah, je třeba vzít v úvahu několik důležitých faktorů. Myslet byste měli zejména na následující věci:

Garance bezpečnosti

Když kupujete schodišťový výtah z druhé ruky, vždy ho nechte důkladně prohlédnout a prověřit kvalifikovaným profesionálem. Všechny schodišťové výtahy Stannah procházejí 42-bodovou kontrolou a máte tak záruku, že budou ve výborném stavu.

Pasuje na schodiště, vyhovuje vašim potřebám

Vždy si zkontrolujte, že repasovaný schodišťový výtah na vaše schodiště skutečně pasuje. Pokud máte nestandardní schodiště se zatáčkami nebo mezipodestami, naši odborníci vám s výběrem správného schodišťového výtahu rádi poradí.

Záruka

Vždy se přesvědčte, jestli je použitý schodišťový výtah dodáván se zárukou nebo jiným typem garance. Abyste si nemuseli dělat starosti, vztahuje se na všechny repasované schodišťové výtahy Stannah plná záruka 24 měsíců na všechny díly.

Profesionální instalace

Prověřte si, že kupujete od prověřeného dodavatele, který vám zajistí bezpečnou a efektivní instalaci. Naše firma disponuje vlastními vyškolenými techniky, kteří si s instalací a vším ostatním okolo použitých výtahů snadno poradí.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button

Vyberte si repasovaný schodišťový výtah

Nabídka použitých schodišťových výtahů závisí na aktuálních skladových zásobách. Ty jsou sice velké, ale nemůžeme zaručit, že bude vždy k dispozici konkrétní model v konkrétní barvě a specifikaci tak, aby plně odpovídal vašim potřebám. Doporučujeme nahlédnout do naší nabídky schodišťových výtahů a pro ověření dostupnosti nás přímo kontaktovat.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button

  Často kladené dotazy

 • Jaký je rozdíl mezi repasovaným a novým schodišťovým výtahem?

  První rozdíl je zřejmý: Repasovaný schodišťový výtah už dříve vlastnil někdo jiný, nový nikoli. U použitých repasovaných výtahů můžete vybírat jen z toho, co je momentálně skladem. Máte také kratší záruku. A třetím rozdílem bude samozřejmě cena. Ale bezpečnostní požadavky budou i nadále splněny, protože použité schodišťové výtahy dáváme do prodeje pouze po důkladné kontrole a údržbě – což je pravděpodobně největší výhoda, když kupujete schodišťový výtah z druhé ruky přímo od výrobce.

 • Je pro mě vhodnější nový nebo repasovaný schodišťový výtah?

  Tohle záleží vyloženě na vašem rozhodnutí. V zásadě jde o to, jestli se přizpůsobíte produktu, nebo chcete výrobek, který se přizpůsobí vám. Z dlouhodobého hlediska vašim potřebám pravděpodobné lépe vyhoví nový schodišťový výtah. Když si projdete náš sortiment, určitě vám neunikne spousta detailů a funkcí, které jsme přidali pro vaše pohodlí. Této možnosti dokonale si všechno upravit na míru však naplno využijete jen tehdy, když si koupíte nový schodišťový výtah.

 • Když si pozvu zástupce vaší firmy, zavazuje mě to ke koupi?

  V žádném případě. Poradíme vám zcela zdarma a obdržíte od nás cenovou nabídku, která vás k ničemu nezavazuje. Náš odborník na mobilitu během návštěvy obhlédne vaše schodiště a probere s vámi, jaké schodišťové výtahy jsou pro vás nejvhodnější

 • Budu za vyhotovení cenové nabídky platit?

  Ne. Ve Stannahu děláme obhlídky domácnosti bezplatně a zákazník vždy dostane nezávaznou cenovou nabídku – jasnou a srozumitelnou.