Nabídka vybavení


Stannah Sadler for stairsStannah sadler stairliftthe right stairlift if sitting down is a problemremote control for stannah sadlerStairlift Stannah Sadllerstairlift for limited flexibility people
Ostatní modely
>

Schodišťový výtah Sadler
Sadler: Navržen pro vaše potřeby

Pokud je pro vás sedání a opětovné vstávání bolestivé a náročné, pak je schodišťový výtah Sadler přesně tím, co potřebujete. Jeho konstrukce totiž umožňuje, aby přepravovaná osoba zůstala v polostoji.

Stannah Sadler byl navržen speciálně pro osoby s omezenou hybností kyčlí, kolen a zad a představuje zcela odlišný koncept designu schodišťových výtahů.

Katalog květen

Žádejte svůj katalog zdarma ještě dnes zcela nezávazně.

Katalog květen

Získejte svůj katalog ještě dnes

Získejte kalkulaci zdarma ještě dnes.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Co díky schodišťovému výtahu Sadler získáte?

Nový koncept designu schodišťových výtahů. Pokud jde o vaše pohodlí, víme, že klasická sedačka vám neposkytne oporu, kterou potřebujete, abyste se opět stali pány svého domu a mohli se v něm bezpečně a pohodlně pohybovat. Máte-li omezenou hybnost zad, kyčlí nebo kolen, pak by pro vás schodišťový výtah Sadler mohl být tou správnou volbou.

Unikátní design

Schodišťový výtah Sadler jsme navrhli tak, aby byl kompromisem mezi výtahem pro přepravu osob ve stoje a sedačkovým výtahem. Podporuje váhu vašeho těla, čímž ulevuje kolenům, kyčlím i zádům, a přesto skoro stojíte. Jednoduše se opřete o sedátko a pohodlně stoupat po schodech nahoru. Jednoduchost speciálně navrženého sedátka Sadler vám umožňuje užít si pohodlnou jízdu schodišťovým výtahem od začátku do konce. A navíc se vždy budete cítit bezpečně. Sedátko uzpůsobíme výšce vaší postavy a pro větší bezpečnost se výtah nerozjede, dokud si nezapnete bezpečnostní pás.

Technologie, která je o krok napřed

Sadler je výsledkem dokonalého propojení špičkové technologie a poznatků z kontinuálního lékařského výzkumu. Díky tomuto modelu může být váš život o tolik pohodlnější. Náš výzkum pomohl identifikovat častý problém a naši schopní konstruktéři přišli s perfektním řešením. Díky našim vysoce kvalifikovaným strojním inženýrům:

 • Je ovládání výtahu Sadler intuitivní. Stačí když rukou nebo zápěstím zatlačíte v požadovaném směru a výtah se s vámi bezpečně rozjede.
 • Náš ergonomický bezpečnostní pás se snadno používá. Můžete si ho připnout nebo odepnout jen jednou rukou, a protože je umístěn na loketní opěrce, nemusíte se pro něj natahovat za sebe.
 • Pro větší bezpečnost se výtah Sadler nerozjede, dokud si snadno použitelný bezpečnostní pás nezapnete (jinak je tomu v případě, že je výtah řízen dálkovým ovládáním).
 • Na rozdíl od jiných schodišťových výtahů, model Sadler parkuje na zábradlí. Automatické otočení sedátka není nutné. Při jízdě nahoru se výtah Sadler zastaví na posledním schodě.
 • Nikdy neuvíznete. Pokud se výtah nachází na jiném patře, můžete si ho přivolat pomocí dálkového ovládání připevněného na stěně.
 • Výtah bude fungovat i při výpadku dodávky elektrické energie. Schodišťový výtah Sadler je vybaven bateriemi, takže i když vás ostatní spotřebiče nechají na holičkách, váš výtah bude pojízdný i nadále.

Prohlédněte si všechny naše schodišťové sedačky pro přímá schodiště.

Podívejte se jednotlivé modely schodišťových výtahů Stannah, které pro vaše schody nabízíme. Zjistěte si, který z modelů nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Byli byste raději, kdybychom vám poslali katalog zdarma?

Výhody vašeho schodišťová sedačka Sadler

Společnost Stannah je odhodlaná poskytovat vám ta nejlepší řešení. Provádíme kontinuální výzkum, díky kterému jsme na základě dat získaných ve spolupráci s fyzioterapeuty a ortopedy vyvinuli tento jedinečný design a jsme na něj patřičně hrdí. Schodišťový výtah Sadler je skvělým příkladem toho, jak výzkum pomáhá tisícům lidí k jednoduššímu životu.

OPĚRNÉ SEDÁTKO

Se schodišťovým výtahem Sadler nesedíte ani nestojíte. Váha vašeho těla nezatěžuje kyčle, kolena ani záda a vy se přitom nemusíte shýbat, abyste si sedli do sedačky. Snadno nastoupíte, snadno vystoupíte.

ASISTENČNÍ PRVEK SEDÁTKA

Schodišťový výtah Sadler nabízí asistenci při nasedání a vystupování ze sedátka. Když si sedáte, lehce se sklopí, abyste mohli snáze nastoupit. Když vystupujete, sedátko se s vámi lehce zakloní, a tak vám pomůže dostat se do vzpřímené polohy.

PROTISKLUZOVÉ SEDÁTKO

Schodišťový výtah Sadler byl navržen tak, aby vám pomohl udržet se ve vzpřímené pozici. Abyste se cítili bezpečněji, bylo sedátko opatřeno měkkými výstupky, které zabraňují, abyste při pohybu výtahu sklouzávali.

NASTAVITELNÁ VÝŠKA SEDÁTKA

Výška sedátka je při instalaci uzpůsobena vaší výšce. Sedátko je vždy připraveno ve správné pozici, a vy tak můžete výtah bez větší námahy a bez cizí pomoci používat.

SNADNÉ SKLÁPĚNÍ

Nemusíte se shýbat. Sklopením opěrky dochází automaticky ke sklopení opěrky nohou. To znamená, že bez větší námahy sedátko úhledně složíte jedním jednoduchým pohybem.

ÚZKÉ SCHODIŠTĚ

Schodišťový výtah Sadler je ideální pro úzká schodiště. Jelikož na sedátku nesedíte, vaše kolena nebudou do ničeho narážet. Pokud je vaše schodiště dostatečně vysoké, pak je zpravidla možné na něj výtah Sadler nainstalovat.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button