Naše schodišťové sedačky

KONTAKTUJTE NÁS NA 0800 196 196

Schodišťové sedačky Sadler

Pro točitá schodiště. S ergonomickým tvarem pro správný sed

Nasloucháme vám, našim zákazníkům a vycházíme vstříc vašim potřebám. Proto jsme navrhli speciální sedačku pro domy s úzkými točitými schodišti. Ergonomický tvar navíc podporuje vzpřímený sed.

.

Schodišťové sedačky Siena

Pro úzká schodiště. Elegantní model s řadou praktických prvků

Líbivý design a množství praktických prvků dělají z modelu Siena jeden z nejoblíbenějších v naší nabídce. Pro rovná i točitá schodiště, s možností volby šířky opěrky.

 

Schodišťové sedačky Solus

Pro všechny typy schodišť. S inovacemi podle návrhů našich zákazníků

Design tohoto oblíbeného modelu jsme vytvořili na míru potřebám našich klientů tak, aby zároveň splňoval vysoké nároky naší společnosti na kvalitu, bezpečnost a pohodlí.

Schodišťové sedačky Sofia

Pro všechny typy schodišť. Maximální pohodlí a styl

Postřehy našich zákazníků nám pomohly i s vývojem tohoto modelu. Díky tomu kombinuje stylový design a maximální pohodlí s na míru navrženými bezpečnostními prvky.

Schodišťové sedačky Starla

Ověřené pohodlí s novými funkcemi a možnostmi

Poslední model z rodiny sedaček Stannah. První typ, kde si můžete volit mezi světlým a tmavým dřevem tak, aby co nejlépe zapadl do vašeho interiéru. Přizpůsobí se každému profilu, typu podesty i chodby.

Schodišťové sedačky Venkovní

Praktické řešení pro rovná schodiště v exteriéru

Ať máte dlouhé venkovní schodiště, nebo jen pár schodů do sklepa či na zahradu, tato sedačka vám je pomůže překonat. Spolehlivě, pohodlně a bezpečně.

Děkujeme

One of our representatives will contact you shortly.