Získejte schodišťové sedačky s variantami, uspokojte své potřeby a upravte si své bydlení podle vašich představ

Jak vybrat správnou variantu schodišťová sedačka pro svou domácnost?

Autor článku Stannah

Varianty schodišťových výtahů

Společnost Stannah nabízí řadu schodišťových modelů pro přímá, zakřivená nebo venkovní schodiště; většina našich schodišťových výtahů má ještě další výhodu, spojenou s přidanými volitelnými funkcemi. Během bezplatné návštěvy ve vaší domácnosti vám náš poradce nabídne různé varianty a představí vám funkce, které mohou být pro vás vhodné.

Jaký typ schodišťová sedačka potřebujete?

Vše závisí na vás a na vaší domácnosti. Zde je několik možností, které nabízíme.

Společnost Stannah nabízí variantu natáčecího schodišťová sedačka

elektrické natáčení

Všechny schodišťové sedačky Stannah se v horní části schodů natáčejí, takže uživatel může bezpečně vystoupit. Pokud je ruční natáčení sedátka obtížné z důvodu omezené pohyblivosti, nabízíme vám možnost s elektrickým natáčením. Tento mechanismus umožňuje uživateli natáčet sedátko směrem od schodů; stačí podržet ovládací tlačítko ručního nebo dálkového ovládání. Sedátko lze také pomocí dálkového ovladače natočit zpět do jízdní polohy, aby se uvolnilo místo pro další uživatele schodiště.

Varianta Stannah s výsuvným zábradlím pro přímá schodiště

schodišťové sedačky s výsuvným zábradlím

Pro přímá schodiště nabízí společnost Stannah varianty s výsuvným zábradlím, které se může automaticky zvedat a snižovat při pohybu výtahu po schodišti. Je to vynikající řešení v případě, kdy zábradlí může představovat potenciální nebezpečí vypadnutí ve spodní části schodiště, nebo pokud jsou v cestě dveře. S výsuvným zábradlím bude váš schodišťový výtah Stannah vždy na pravém místě, když to budete potřebovat; pokud jej potřebovat nebudete, bude uzavřen.

vyzadejte si kalkulaci zdarma

Žádejte bezplatnou kalkulaci na váš schodišťový výtah Stannah

Stačí jediný krok a budete mít všechny potřebné informace, abyste se mohli zodpovědně rozhodnout.

Požádejte o to hned

</div >

Varianta schodišťová sedačka Stannah s bezpečnostním pásem

varianty s bezpečnostním pásem

Standardní zatahovací bezpečnostní pás u sedátek Siena a Starla je navržen tak, aby jeho použití bylo snadné a aby jej bylo možné upravit na „bezpečnostní pás s imobilizérem“; to znamená, že lze nastavit, aby sedátko nefungovalo, dokud nebude zapnutý bezpečnostní pás (standardní vybavení u sedátek Sadler). Naše diagonální a pětibodové bezpečnostní pásy (viz výše) umožňují mimořádnou zádržnost přes ramena a v případě potřeby i mezi nohama. Poskytujeme rovněž variantu bezpečnostního pásu se středovou sponou.

Vyberte si schodišťový výtah s barvami, které ladí s barvami ve vaší domácnosti

barevné možnosti čalounění

Modely vnitřních schodišťových výtahů Stannah jsou vybaveny čalouněním; mohou být provedeny v široké škále barev, podle barev vaší domácnosti. Produkt Starla dokonce nabízí možnost tkaného čalounění a světlého nebo tmavého dřevěného lemu. Chápeme, že je důležité, aby vaše schodiště nebylo jen funkční, ale aby se také hodilo k vašemu životnímu stylu. Proto navrhujeme naše sedátka tak, aby měla pěkný vzhled, ale také tak, aby byla bezpečná a spolehlivá.

Volba ručního ovládání

 

volby s ručním ovládáním

 

Standardní ruční ovládání bylo navrženo tak, aby bylo ergonomické a snadno použitelné pro osoby s omezenou obratností. Někteří uživatelé místo toho preferují svislý styl „kormidla“. Obě možnosti jsou vhodné pro artritické prsty. Je to jen otázka pohodlí; vyberte si verzi, která vám nejvíce vyhovuje!

Společnost Stannah nabízí schodišťové sedačky se širokým sedátkem

možnost se širokým sedátkem

 

Sedátko Siena je standardně vybaveno pohodlnými širokými opěrkami (obrázek vpravo). Volitelné úzké sedátko (obraz vlevo) umožňuje umístění sedátka na schodiště, které má šířku pouze 68 cm. To je skvělá volba pro úzká schodiště nebo pro uživatele malého vzrůstu.

 

Máte zájem o další informace o celkovém sortimentu schodišťových výtahů Stannah? Zavolejte nám. Naši přátelští poradci jsou zde, aby vám odpověděli na vaše dotazy, abyste si mohli vybrat to nejlepší řešení. Informace jsou zdarma a jsou poskytovány nezávazně. Zavolejte nám dnes, abyste mohli začít.

Související články