800 196 196

Zavolejte ještě dnes

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Přečtěte si více

Přečtěte si více

Schodišťové sedačky pro komerční využití

Autor článku Stannah dne 11-09-2020

Schodišťové sedačky pro komerční využití od společnosti Stannah vám pomohou zpřístupnit všechna veřejná místa

Schodišťové sedačky pro komerční využití od společnosti Stannah vám pomohou zpřístupnit všechna veřejná místa.

Schodišťové sedačky pro komerční využití od společnosti Stannah vám pomohou zpřístupnit všechna veřejná místa

Najděte schodišťovou sedačku, která se hodí do vaší firmy

Přemýšleli jste o tom, jak svým členům, klientům, obyvatelům či publiku lépe zpřístupnit váš kostel, školu, kulturní dům, úřad, ubytovací zařízení, stadión nebo komerční objekt? Společnost Stannah vám v tomto ohledu může pomoci.

V současné době je vyvíjen tlak na zpřístupnění veřejných institucí také občanům s omezenou hybností. Proto úpravy budov dle těchto parametrů nabývají také v České republice na důležitosti.

Náš klasický design a vestavěný motor umožňují snadné úpravy našich produktů tak, aby vyhovovaly požadavkům daných institucí. Odborníci společnosti Stannah si prohlédnou vaši budovu a pomohou vám vybrat vhodný typ i design schodišťové sedačky. Naše výrobky splňují normu ISO, takže máte jistotu, že pokud jde o výrobu, instalaci, bezpečnost a údržbu, garantujeme nejvyšší bezpečnostní parametry a špičkovou kvalitu.  V případě potřeby se můžete obrátit na některého z našich zkušených poradců, kteří rádi zodpoví všechny vaše otázky a pomohou rozptýlit vaše pochyby. Při bezplatné obhlídce schodiště zhodnotíme veškeré parametry a nabídneme nejvhodnější řešení. Následně pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci a poskytneme vám tak veškeré informace, abyste se mohli zodpovědně rozhodnout.

Schodišťové sedačky do komerčních a rezidenčních objektů

Společnost Stannah nabízí schodišťové sedačky nejen pro rezidenční, ale také pro komerční využití, a to jak pro využití uvnitř budov, tak venku.  Zvažujete-li, zda by dostupnosti vaší instituce, komerčního objektu či obytného domu, prospěla schodišťová sedačka na přímé či točité schodiště, pak může být společnost Stannah tím správným partnerem Schodišťová sedačka pomůže klientům s omezenou hybností, kteří nejsou upoutaní na vozík, zůstat při pohybu po schodech v bezpečí a v pohodlí, bez nutnosti instalace schodišťové sedačky či plošiny, popřípadě klasického výtahu.

Pokud jsou schody nebo schodiště před vchodem do veřejné budovy příliš strmé, aby na ně bylo možné instalovat plošinu, pak je venkovní schodišťová sedačka bezpečným a praktickým řešením. S ohledem na to, že lze sedačku zamknout, budete mít jistotu, že ji nebude využívat nikdo, kdo by ji nepotřeboval.

Jaká je pořizovací cena schodišťové sedačky pro komerční využití?

Cenu schodišťové sedačky Stannah ovlivňuje několik faktorů. Např.:

  • Je-li vaše schodiště přímé nebo točité?
  • Jak je schodiště široké?
  • Je-li nad schodištěm nízký strop, případně kolik je zde místa?
  • Jaká je délka schodiště?
  • Je schodiště opatřeno u úpatí nebo na vrcholu podestou?

Tyto otázky je pak nutné zodpovědět v rámci naší bezplatné obhlídky schodiště, abychom vám mohli dodat přesnou, avšak nezávaznou kalkulaci. Chcete si přečíst více informací o cenách schodišťových sedaček? Klikněte na tento odkaz.

Zvažujete-li pořízení schodišťové sedačky do firemních prostor či jiné veřejně přístupné místo, pak vám následující kroky nastíní, co vás čeká:

Klasický komerční projekt zahrnuje následující kroky:

✔       Obhlídka schodiště a zhodnocení

✔       Objednávka & výkresy

✔       Technická revize a zadání do výroby

✔       Výroba schodišťové sedačky

✔       Instalace & revize

✔       Předání schodišťové sedačky do užívání

Vlastnosti schodišťových sedaček, volitelné prvky a velikosti

Vlastnosti schodišťových sedaček, volitelné prvky a velikosti

Naše schodišťové sedačky byly navrženy a vyrobeny tak, aby vyhověly vašim potřebám, ale zároveň, aby zapadly do architektonické koncepce vaší budovy. Můžete vybírat ze široké nabídky čalounění, nabízíme různé barvy i potahové materiály. A pokud bude sedačka umístěna na veřejně přístupném místě, díky uzamykatelnosti se nebudete muset obávat, že by docházelo k jejímu neoprávněnému užívání. Navíc jsou tu volitelné prvky, třeba barva podvozku, kolejnice či samotné sedačky.

Při bezplatné obhlídce vašeho schodiště vám naši poradci nabídnou to nejvhodnější řešení a doporučí, které volitelné prvky jsou pro vás nejlepší. Chcete se o volitelných prvcích přečíst více? Klikněte zde.

Schodišťová sedačka je ekonomickou alternativou ke klasickým, avšak velmi drahým výtahům. Navíc je velice skladná, a tak návštěvníkům nebrání ve volném pohybu po schodišti. Zajímá vás, zda bychom byli schopni zpřístupnit vaši instituci i lidem s omezenou hybností? Zavolejte ještě dnes a domluvte si bezplatnou obhlídku vašeho schodiště.