Schodišťové sedačky pro seniory

Pomáhají seniorům zabránit pádu a přináší mnoho dalších výhod

Budete schopni svůj schodišťový výtah bezstarostně a snadno využívat

Schodišťové sedačky Stannah jsou bezpečné. Schodišťové sedačky vyrábíme již více než 40 let a vaše bezpečnost byla vždy naší hlavní prioritou. Všechno, co jsme se za ta léta naučili, využíváme k tomu, abychom vyráběli bezpečnější a pohodlnější schodišťové sedačky. Jsou navrženy tak, bez ohledu na věk, aby pomáhaly všem pohybovat se po schodech snadno nahoru i dolů, beze strachu, bez námahy nebo nebezpečí pádu.

S přibývajícím věkem začínáme pociťovat, že stárneme. Naše rovnováha se zhoršuje, což má negativní dopad na kvalitu našeho života. Než se nadějete, mohou se schody u vás doma stát skutečnou překážkou. Používání schodů může být bolestivé, nebezpečné a téměř nemožné.

Stairlifts for the elderly

Mnozí lidé se domnívají, že pokud budete schody i nadále používat, může vám to přinést zdravotní výhody. Ačkoliv snaha udržet se aktivní je obecně dobrým nápadem, snaha zdolávat schodiště vám může přivodit trvalé poškození kolenních kloubů. Čím častěji se o zdolání schodů budete pokoušet, tím je riziko poškození vyšší. Vaše neústupnost v souvislosti se zdoláváním schodů může vést k nehodám, pádům a zraněním.

Váš domov by neměl být nebezpečný. Sejít dolů do kuchyně, abyste si udělali čaj, by nemělo být stresující. Ani jít si lehnout nahoru do ložnice. Pád je znamením, že váš domov není tak bezpečný, jak by měl být. Mohli byste se vážně zranit, což by mohlo mít dramatický dopad na vaše dlouhodobé plány zůstat v domě, který máte rádi.

Schodišťové sedačky: výhody schodišťových výtahů, o kterých jste možná nevěděli

  • Pomáhají zabránit pádu. Chceme si být jisti, že jste doma v bezpečí. Můžete začít dělat opatření, abyste zabránili pádu ze schodů, ale žádné z nich vám neposkytne takové bezpečí jako schodišťový výtah.
  • Poskytují vám klid. Víte, že jste na schodech a ve svém domově v bezpečí. To vám přinese lepší sebedůvěru; budete vědět, že jste nezávislí a budete se cítit svobodněji.
  • Vrátí vám zpět vaši nezávislost. Energii, kterou jste museli vydat při úsilí zdolat schody, teď můžete použít na jiné věci.  Představte si, co všechno byste s touto energií mohli dělat.
  • Instalují se rychle a snadno. Instalace schodišťových výtahů trvá méně než jeden den, takže než se nadějete budete mít celý svůj dům zase pro sebe.
  • Jsou levnější a jednodušší než stěhování a nabízejí větší pohodlí, než když se uchýlíte k životu v přízemí vašeho domu.  Náklady na nákup schodišťová sedačka a starosti s tím spojené by vás mohly odradit. Možná si myslíte, že instalace schodišťová sedačka bude spojena se stavebními pracemi, nepořádkem a úpravami ve vašem domě. Dobrou zprávou je, že schodiště je instalováno přímo na schodech. Takže k tomu, abyste opět získali svou nezávislost, nepotřebujete ani stavební povolení; ani žádné stavební práce.
  • Nepoškodí váš dům. K instalaci schodišťová sedačka našim technikům stačí vyvrtat několik malých děr do vašeho schodiště.  Trvalého poškození se nemusíte obávat a naši technici navíc po sobě vždy uklidí.
  • Jsou cenově dostupné a ekonomické. Provoz schodišťová sedačka je levnější než provoz vaší čajové konvice.
  • Jsou flexibilní. Bez ohledu na to, jaké je vaše schodiště, jsme schopni vám nainstalovat schodišťový výtah, který bude vyroben přesně na míru vašim schodům.  Kromě toho zhodnotíme také vaše osobní potřeby a doporučíme vám sedačku, která by vám nejlépe vyhovovala.

Ihned nám zavolejte a než se nadějete, budete se doma cítit bezpečněji.

 

Přečtěte si více: