Schodišťové sedačky, které vám nebudou překážet

Protože je lze úhledně složit, aby zabíraly co nejméně místa

Máte obavy, že vám bude schodišťový výtah překážet?

Lidé se často vyhýbají nákupu schodišťová sedačka, protože se domnívají, že jim bude blokovat schodiště. Mají strach, že když přijdou rodinní příslušníci či přátelé, mohl by jim schodišťový výtah bránit v cestě.

Není třeba si dělat starosti. Každý výtah, který vyrábíme, lze úhledně složit. Opěrka na nohy, ruce a sedátko se zvednou, aby zabíraly co nejméně místa. Schodiště tak bude stále snadno přístupné každému, kdo se po něm bude chtít vydat po svých.

stannah stairlift on stairs

Chcete-li, aby zůstalo schodiště prázdné, můžete si objednat kolejnici, která umožní parkování sedačky za rohem. Tak získáte celé schodiště.

Ať už je vaše schodiště přímé nebo točité, kolejnice výtahu je vždy instalována co možná nejblíž jeho okraji.  Máte naše slovo. Certifikovaní poradci společnosti Stannah totiž přesně změří vaše schodiště ještě před tím, než začneme s výrobou vašeho výtahu.  Jedině tak si můžeme být jisti, že výtah bude na vaše schody dokonale pasovat. Výhodou kolejnice vyrobené na míru pro váš domov je, že zabírá méně místa. To platí především v případě, že máte točité schodiště. Kolejnice Stannah obkrouží každý ohyb vašeho schodiště a vaši blízcí, tak budou mít na schodech dostatek místa.

Máte obavy, že schodišťový výtah bude poutat pozornost?

Ani tentokrát se nemusíte obávat. Naše výtahy se dají upravit. To znamená, že si můžete vybrat design, který se bude hodit vám i vašemu domu. Může být tak diskrétní nebo tak nápadný, jak si jen budete přát – je to na vás.

Upravíme schodišťový výtah dle vašich přání a potřeb. Počínaje výběrem barvy sedačky, až po různé varianty čalounění a barvy kolejnice. Můžete tak vytvořit design, na který můžete být pyšní.

Pokud si stále nejste jisti, zavolejte nám nebo si objednejte katalog, ve kterém najdete všechny naše výtahy. Určitě si vyberete takový, který se bude do vašeho domu hodit!