Pořiďte si schodišťový výtah a získejte opět svou nezávislost

Naše výtahy se snadno instalují a obsluhují a zároveň vám zajistí bezpečí a nezávislost

Lidé, kteří se potýkají s obtížemi při chůzi, mohou mít z pohybu po schodech hrůzu. Mohou se obávat ztráty rovnováhy a pádu. Díky těmto fyzickým obtížím tak mohou zdolávat schody jen s pomocí příbuzného nebo opatrovníka. A tak se stávají závislí na ostatních.

V extrémních případech – které jsou zcela běžné, protože většina rodin si nemůže dovolit vzdát se práce kvůli péči o příbuzného – zůstávají tito lidé dokonce uvězněni v jednom patře svého domu. Z toho důvodu budou nuceni trávit většinu času v jediné místnosti.

strairlift helps you regain your independence

Schodišťový výtah je řešením

Jsou i takové případy, kdy se lidé uchýlí k životu v přízemí; přestěhují si sem svou ložnici, aby schody nemuseli používat. Když se však vzdají pohodlí své ložnice, mohou mít pocit, že ztratili část svého soukromí. Zvlášť když nežijí v domácnosti sami.

Schodišťový výtah dává lidem nezávislost. A přináší duševní pohodu svým uživatelům i jejich rodině. Díky němu lidé opět získají přístup do celého domu. Znovu získávají ztracenou nezávislost a pocit bezpečí. A přístup do každého patra svého domu bez cizí pomoci.

Schodišťové sedačky Stannah jsou bezpečné

Všechny naše schodišťové sedačky jsou vybaveny aktivními a pasivními bezpečnostními prvky. Takto garantujeme vaši nezávislost a bezpečnost. Každý výtah je vybaven následujícími prvky:

  • samonavíjecím bezpečnostním pásem
  • omezovačem rychlosti zajišťujícím plynulou a stabilní jízdu nahoru i dolů
  • senzory – ty zajišťují, že pokud průjezdu brání nějaká překážka, výtah jemně zastaví.

Používání schodišťových výtahů Stannah je velmi snadné

Schodišťové sedačky jsou bezpečné a snadno se používají. To platí i pro osoby s omezenou hybností horních končetin. Každý výtah naší výroby je dodáván s dálkovým ovládáním pro přivolání sedačky z jiného podlaží.  Už nikdy nebudete uvězněni v jednom patře.

Ovládání pohybu schodišťová sedačka po nasednutí je také velmi jednoduché. Ergonomický ruční ovladač můžete obsluhovat kteroukoliv částí ruky nebo zápěstí, takže je to pohodlné i pro ty z vás, kteří trpíte bolestmi kloubů.

Schodišťové sedačky Stannah jsou pohodlné

Sedačky našich interiérových ​​modelů jsou vždy polstrované. Takže se vám na nich bude sedět vždy pohodlně bez ohledu na to, jak často chcete svůj schodišťový výtah použít.

Schodišťový výtah startuje i zastavuje zcela plynule.  Tento prvek je zvláště důležitý pro osoby trpící bolestmi zad. Nárazy a otřesy by mohly vést ke zhoršení jejich potíží a způsobit velký diskomfort. Naší prioritou je zajistit všem uživatelům schodišťová sedačka hladkou jízdu.

Díky schodišťové sedačce můžete získat zpět svou nezávislost. Nemusíte se spoléhat na jiné lidi a čekat až vám někdo pomůže. Získáváte zpět svou svobodu a zároveň také vracíte svobodu svým blízkým.

 

Více k tématu: