Koupě schodišťová sedačka je levnější než stěhování

Běžnou obavou při rozhodování o koupi schodišťová sedačka je cena. Ale mnozí lidé zapomenou zvážit, co jim koupě schodišťová sedačka skutečně přináší a porovnat jeho cenu s náklady spojenými s jinými alternativami.

Pokud je pro vás chůze po schodech již nemožná, můžete přemýšlet o tom, že se přestěhujete do jednopodlažního domu nebo bytu. Je to zdánlivě nejjednodušší varianta.

Kdy jste se naposledy stěhovali do nového domu? Pamatujete si, co to obnášelo? Třídění různých pokladů a stohů nejrůznějších věcí, které jste roky střádali. Věcí, na které jste už dávno zapomněli. Balení do krabic. Pronájem stěhovacího vozu. Zvedání a nošení těžkých věcí a obavy. A to jsme ještě nezmínili všechny ty oplétačky s prodejem vlastního domu nebo hledání nového bydlení v přijatelné cenové relaci.

Nejenže náklady na stěhování domu jsou mnohem vyšší než pořizovací náklady schodišťová sedačka, ale je třeba vzít v potaz také emocionální daň, kterou si tento krok vybere. Je to vyčerpávající. A je to smutné. Nechat za sebou všechny vzpomínky, které se tu za ty roky nakupily.

install a stairlift

Proto je schodišťový výtah tak dobrou volbou. Můžete zůstat v domě, který máte rádi, obklopeni svými věcmi, svými sousedy, svou komunitou. Když zůstanete doma, budete aktivnější, protože budete ve známém prostředí. Máte zde svůj zaběhnutý režim a víte, co děláte. Díky schodišťovému výtahu může zůstat vše při starém.  Pomůže vám ponechat si svůj domov a pohybovat se v něm bezpečně a pohodlně.

Schodišťový výtah: nejefektivnější způsob, jak vyzrát na schody

Dáte-li přednost koupi schodišťová sedačka Stannah před stěhováním do nového domu, vaše rozhodnutí bude cenově výhodnější a pomůže vám zůstat tam, kde to máte rádi. Toto rozhodnutí vám vrátí zpět váš dům. Vrátí vám zpět vaši nezávislost. Vrátí vám i vaši energii.

Pořízení schodišťová sedačka neznamená, že budete mít méně fyzického pohybu. Znamená to, že budete mít energii dělat věci, na kterých záleží. Kolik radosti vám přináší šplhání do schodů? Představte si, že byste tuto energii využili, abyste šli třeba do města na kávu. A doma pak jednoduše a bez námahy vyjedete do schodů.  Je také možné, že věci, které děláte rádi, vám přinášejí dokonce více aktivity. Zahradničení? Jóga? Plavání? Tanec? Možná vám nově nalezená energie pomůže najít nového koníčka? Nebo budete mít jednoduše více energie pro ty, které máte rádi? Ať už se rozhodnete pro cokoliv, odpověď bude vždy zajímavější než šplhání do schodů, a pravděpodobně také bezpečnější!

Výhody spojené s nákupem schodišťová sedačka

Koupě schodišťová sedačka přináší mnoho výhod. Zvláště pokud ji porovnáváte se stresem, který by představovalo stěhování do nového domu.

  • Je to levnější než se přestěhovat
  • Můžete zůstat v domě, který máte rádi
  • Instalace schodišťová sedačka zabere méně než jeden den
  • Instalace schodišťová sedačka nepředstavuje žádné stavební práce
  • Instalace schodišťová sedačka nepoškodí schody ani stěny
  • Budete mít radost, že můžete opět používat celý dům a nemusíte žít jen v jednom patře.
  • Schodišťový výtah lze nainstalovat na kterékoliv schodiště, přímé, točité, spirálové, dlouhé, krátké, úzké nebo strmé

Instalace schodišťová sedačka nevyžaduje žádné stavební práce, a protože je montován na schodiště a ne na zdi, lze jej připevnit na jakýkoliv druh materiálu. Ať už jsou vaše schody ze dřeva, betonu, cihel, dlaždic či kovu, než se nadějete, můžete mít výtah nainstalovaný.

Jak při nákupu schodišťová sedačka postupovat?

Postupujte podle našich třech jednoduchých kroků a bez stresu a bez problémů získejte zpět svou nezávislost.

  1. Domluvte si ještě dnes termín obhlídky vašeho schodiště, abychom posoudili vaši mobilitu a zhodnotili dispozice vašeho domu. Náš poradce pečlivě změří vaše schodiště a zeptá se na vše důležité, aby se ujistil, že dostanete přesně to, co potřebujete.
  2. Získejte bezplatnou kalkulaci, která zahrnuje také instalaci zdarma, 5letou záruku a 5 bezplatných servisních prohlídek.
  3. Než se nadějete, náš instalační tým bude klepat u vašich dveří, aby vám výtah nainstalovali. Instalace zabere méně než jeden den a než naši technici odejdou, ujistí se, že víte, jak váš nový pomocník funguje.

Zavolejte nám ještě dnes a než se nadějete  budete mít opět celý dům k dispozici.