800 196 196

Zavolejte ještě dnes

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Přečtěte si více

Přečtěte si více

Provedení obhlídky vašeho schodiště

Protože vaše bezpečnost bude vždy naší největší prioritou

Autor článku Stannah dne 29-06-2020

Provedení obhlídky vašeho schodiště

Provedení obhlídky vašeho schodiště

Vaše bezpečnost na schodišti není něčím, čemu byste neměli věnovat pozornost, a to ani v průběhu pandemie koronaviru. V reflexi na rychle se měnící situaci jsme se ve společnosti Stannah rozhodli vynaložit veškeré úsilí a změnit některé naše postupy, a to zvláště v případě tradičních schůzek u vás doma. Chceme vám být maximálně k dispozici, abychom společně mohli najít nejlepší řešení pro bezpečný pohyb po vašem domě. Během naší více než 150leté historie jsme prošli hlubokými ekonomickými recesemi, závažnými politickými nepokoji i jinými devastujícími pandemiemi a umíme tak flexibilně přizpůsobit naše zaběhnuté postupy a nadále vycházet vstříc svým zákazníkům.

S ohledem na aktuální obavu o veřejné zdraví jsme přijali striktní bezpečnostní opatření, kterými se budeme řídit při provádění obhlídky schodiště i instalaci schodišťové sedačky. Budeme tak vám i vašim blízkým nadále schopni nabízet poradenství na míru a budeme vám nápomocni při hledání nejvhodnější řešení ke zlepšení vaší pohyblivosti.

Po vynucené pauze se vracíme k osobním návštěvám u našich klientů, a to v době, kdy pocit bezpečí a pohodlí ve vlastním domě nabírá zcela nový význam a je důležitější než kdykoliv před tím. O to intenzivněji si uvědomujeme, jak může schodišťová sedačka lidem pomoci k soběstačnosti a pocitu sebevědomí, že jsou schopni se po svém domě pohybovat bez cizí pomoci. Proto při každé návštěvě u vás doma budeme maximálně obezřetní , budeme se snažit vyhnout přímému kontaktu a budeme dodržovat veškerá doporučení v souvislosti s ochrannou veřejného zdraví:

Při návštěvě u vás doma budou mít naši odborníci na schodišťové výtahy či zkušení technici vždy rukavice, roušky a budou mít k dispozici dezinfekční gel a veškeré vaše dotazy vám zodpoví z bezpečné vzdálenosti. Také vám nabídnou ochrannou roušku a dezinfekci, abyste měli pocit maximální ochrany.

V této nejisté době chceme, abyste měli pocit bezpečí a jistoty a věděli, že děláme vše proto, aby komunikace s vámi probíhala ve vší obezřetnosti. A zatímco se celý svět snaží najít způsob, jak ochránit lidstvo před koronavirem, my vám chceme dopomoci k nezávislosti. Chceme, abyste díky omezené hybnosti nebyli vystaveni riziku pádu na schodech a při jejich zdolávání nebyli neustále závislí na cizí pomoci.

Hledáte bezpečný způsob, jak se po schodech pohybovat?

Zažádejte si o kalkulaci na pořízení schodišťové sedačky Stannah ještě dnes a nemusíte opouštět bezpečí svého domova.

Vaše bezpečnost je pro nás nejvyšší prioritou. Proto jsme přistoupili k přísným bezpečnostním opatřením minimalizovali jsme přímý kontakt a zajistili vaši bezpečnost při obhlídce vašeho schodiště i při samotné instalaci.

Zavolejte nám ještě dnes a zjistěte víc! Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a vysvětlíme další detaily osobní schůzky v bezpečí vašeho domova, při které vám nabídneme to nejvhodnější řešení.