Získejte nezávislost v domácnosti pomocí schodišťové sedačky

Snadná instalace a ovládání; schodišťové sedačky zajišťují nezávislost a zabraňují pádům; přinášejí také mnoho dalších výhod!

Autor článku Stannah

Získejte nezávislost v domácnosti pomocí schodišťového výtahu

S přibývajícím věkem začínáme pociťovat účinky stárnutí. Naše rovnováha se zhoršuje, což má negativní dopad na kvalitu našeho života. Než to zjistíte, mohou se schody stát ve vašem domě skutečnou překážkou. Schodiště může znamenat hrůzu pro lidi, kteří se potýkají s obtížemi při chůzi nahoru a dolů po schodech. Možná se budou obávat ztráty rovnováhy a pádu. Fyzické obtíže mohou vést k tomu, že tyto osoby budou moci používat schody jen s pomocí příbuzného nebo opatrovníka. Tím jsou tyto osoby závislé na ostatních. V extrémních případech – které jsou zcela běžné, protože většina rodin si nemůže dovolit vzdát se práce, aby se starala o příbuzného – se tito lidé dokonce ocitají uvězněni v jednom patře svého domu. Může se stát, že budou muset trávit většinu svého času v jedné místnosti. Ale řešení je možné, v podobě schodišťová sedačka!

Schodišťový výtah je dobrým řešením

Existují takové případy, kdy se lidé uchýlí k jednopodlažnímu bydlení; přestěhují si svou ložnici dolů, aby už nemuseli používat schodiště. Pokud se ale vzdají pohodlí své ložnice, vede to k pocitům ztráty soukromí, zejména pokud žijí s jinými lidmi. Nicméně, schodišťový výtah jim může pomoci získat zpět nezávislost a bezpečnost, o kterých si mysleli, že je ztratili. To také přináší klid, jak pro uživatele, tak pro rodinu.

Používání schodišťových výtahů Stannah je velmi snadné

vyzadejte si kalkulaci zdarma

Žádejte bezplatnou kalkulaci na váš schodišťový výtah Stannah

Stačí jediný krok a budete mít všechny potřebné informace, abyste se mohli zodpovědně rozhodnout.

Požádejte o to hned

 

Používání schodišťových výtahů Stannah je velmi snadné

Schodišťové sedačky jsou bezpečné a jejich používání je velmi snadné, a to i pro osoby s omezenou pohyblivostí v horních končetinách. Každý z výtahů, které vyrábíme, je dodáván s dálkovým ovládáním, kterým můžete přivolat sedátko, jež se právě nachází v jiném poschodí. Nikdy nebudete limitováni životem na jednom poschodí. Ovládání pohybu schodišťová sedačka po nasednutí je rovněž velmi snadné. Tlačítka ergonomického ručního ovládání můžete ovládat jakoukoli částí ruky nebo zápěstí; takže pokud máte bolestivé klouby, je ovládání stále pohodlné.

Schodišťové sedačky Stannah jsou pohodlné

Používání schodišťových výtahů Stannah je velmi snadné

Sedadla pro naše interiérové ​​modely jsou vždy polstrovaná. To znamená, že budete pohodlně sedět bez ohledu na to, kolikrát chcete jezdit. Při startu a zastavení se schodišťový výtah vždy pohybuje hladkým pohybem. To je velmi důležitá vlastnost, zejména pro lidi, kteří trpí bolestmi zad. Nárazy a otřesy mohou jejich problémy zhoršit a způsobit jim nepohodlí. Naší prioritou je zajistit hladkost pohybu na schodišti pro všechny.

Schodišťové sedačky Stannah jsou bezpečné

Schodišťové sedačky Stannah jsou bezpečné. Schodišťové sedačky vyrábíme již více než 40 let a vaše bezpečnost byla vždy naší hlavní prioritou. Všechno, co jsme se naučili, jsme použili k tomu, abychom vytvářeli schodišťové sedačky, které jsou bezpečnější a pohodlnější. Jsou navrženy tak, aby pomáhaly všem, bez ohledu na věk, a aby zajišťovaly snadný a rychlý pohyb po schodech, bez strachu, úsilí nebo bez nebezpečí pádu. Všechny naše schodišťové sedačky jsou vybaveny aktivními a pasivními bezpečnostními prvky. Takto garantujeme vaši nezávislost a bezpečnost. Každý výtah je vybaven následujícími prvky:

  • Zatahovací bezpečnostní pás.
  • Regulátor překročení rychlosti zajišťuje plynulou a stabilní jízdu nahoru nebo dolů.
  • Pokud něco brání schodišťovému výtahu v cestě, bude jeho jízda zastavena.

Schodišťové sedačky: Výhody schodišťových výtahů, o kterých jste možná nevěděli

Váš domov by neměl být nebezpečný. Nemělo by to být stresující, když chcete sejít dolů a dát si šálek čaje. Nebo jít nahoru do postele. Pád je znamením, že váš domov není tak bezpečný, jak by měl být. Mohli byste se vážně zranit, což by mohlo mít dramatický dopad na vaše dlouhodobé plány a narušit možnost setrvat v domě, který máte rádi. Zde jsou další výhody instalace schodišťových výtahů, o kterých jste možná nevěděli:

  • Poskytují vám klid.Víte, že jste na schodech a ve svém domově v bezpečí. To vám přinese lepší sebedůvěru; budete vědět, že jste nezávislí a budete se cítit svobodněji.
  • To vám vrátí zpět vaši nezávislost.Můžete ušetřit energii, kterou jste používali pro adaptaci vůči pohybu na schodišti, a věnovat ji jiným věcem. Představte si, co byste s touto energií mohli všechno dělat.
  • Schodišťové sedačky se instalují velmi rychle a snadno.Instalace trvá méně než jeden den, takže můžete mít nový domov bez čekání.
  • Jsou levnější a jednodušší než stěhování do nového domu; nabízejí více pohodlí než přemísťování do přízemí vašeho domu. Náklady na nákup schodišťová sedačka a starosti s tím spojené by vás mohly odradit. Možná si myslíte, že instalace schodišťová sedačka bude spojena se stavebními pracemi, nepořádkem a úpravami ve vašem domě. Dobrou zprávou je, že schodiště je instalováno přímo na schodech. Nepotřebujete stavební povolení; není třeba provádět stavební práce, abyste získali zpět svou nezávislost.
  • Schodišťové sedačky nepoškodí váš dům.Vše, co naši technici musejí udělat, je jen několik vrtů do schodiště. Nedojde k žádnému trvalému poškození a naši technici vždy po sobě uklidí.
  • Schodišťové sedačky jsou cenově dostupné a ekonomické.Provoz schodišťová sedačka stojí méně než provoz vaší čajové konvice nebo kávovaru.
  • Schodišťové sedačky jsou flexibilní.Bez ohledu na to, jak vypadají vaše schody, vám můžeme nainstalovat takovou schodišťovou konstrukci, která je vyrobena speciálně pro příslušné použití. Nejen to; také analyzujeme vaše osobní potřeby a doporučujeme sedátka, která vám nejlépe vyhovují.

Rezervujte si průzkum schodiště a zjistěte tak další informace o svém dokonalém schodišťovém výtahu. Naši poradci vám mohou poskytnout jakékoli informace, které hledáte.

Chcete nás kontaktovat?

Rádi vám zavoláme. Stačí zadat kontakt.

Schodišťové sedačky: Výhody schodišťových výtahů, o kterých jste možná nevěděli

Související články