800 196 196

Zavolejte ještě dnes

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Covid-19 | Osobní poradenství, které je při schůzce doma nezbytné při dodržení všech pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

Přečtěte si více

Přečtěte si více

Vzdálená schůzka ohledně schodišťové sedačky

Autor článku Stannah dne 23-03-2020

Vzdálená schůzka ohledně schodišťové sedačky

Společnost Stannah nyní nabízí vzdálené schůzky ohledně schodišťových sedaček v souvislosti s jejich naceněním a volby vhodného typu. Využijte systém pohodlných telefonických a virtuálních schůzek ještě dnes!

Pro pohodlí našich zákazníků společnost Stannah nyní nabízí možnost naplánovat vzdálenou telefonickou či virtuální schůzku s příslušným pracovníkem v servisní oblasti, do které spadá vaše bydliště. Tyto vzdálené schůzky jsou nastaveny tak, aby pomohly našim zákazníkům zvolit tu nejvhodnější schodišťovou sedačku, aniž by byla nutná osobní návštěva našeho pracovníka u nich doma. Ačkoliv v některých případech bude tak jako tak nutné provést měření schodiště osobně, tento nový proces vám umožní udělat si představu o naší nabídce, službách i cenové nabídce ještě před tím než vás osobně navštívíme. Máme radost, že se nám povedlo tento nový proces spustit a těšíme se, že díky němu můžeme našim zákazníkům poskytovat ještě lepší služby. Přečtěte si pokyny níže a zjistěte, jak je možné si vzdálenou telefonickou či virtuální schůzku ohledně schodišťové sedačky domluvit.

Telefonická schůzka

Promluvte si s odborníkem společnosti Stannah schodišťové sedačky, proberte možné varianty a je-li to možné, nechte si také zpracovat kalkulaci.

  1. Volejte nám na telefonním čísle 800 021 016
  2. Naplánujte si svou schůzku a uveďte telefonní číslo, na kterém vás můžeme nejlépe zastihnout.
  3. Setkejte se s odborníkem společnosti Stannah schodišťové sedačky po telefonu v domluveném termínu.

 

Virtuální schůzka

  1. Volejte nám na telefonním čísle 800 021 016
  2. Domluvte si vzdálenou schůzku a zašlete nám vaši kontaktní e-mailovou adresu.

Pokud máte nějaké dotazy nebo máte zájem o naplánování vzdálené schůzky, zavolejte nám ještě dnes! Jsme tady, abychom vám pomohli s dalšími kroky.

Chcete-li získat více informací o tom, jaká opatření přijímáme v souvislosti s ochranou veřejného zdraví a ve snaze ochránit naše zákazníky i zaměstnance, přečtěte si tento článek na našem blogu.