Vzdálená schůzka ohledně schodišťové sedačky

Autor článku Stannah

Vzdálená schůzka ohledně schodišťové sedačky

Společnost Stannah nyní nabízí vzdálené schůzky ohledně schodišťových sedaček v souvislosti s jejich naceněním a volby vhodného typu. Využijte systém pohodlných telefonických a virtuálních schůzek ještě dnes!

Pro pohodlí našich zákazníků společnost Stannah nyní nabízí možnost naplánovat vzdálenou telefonickou či virtuální schůzku s příslušným pracovníkem v servisní oblasti, do které spadá vaše bydliště. Tyto vzdálené schůzky jsou nastaveny tak, aby pomohly našim zákazníkům zvolit tu nejvhodnější schodišťovou sedačku, aniž by byla nutná osobní návštěva našeho pracovníka u nich doma. Ačkoliv v některých případech bude tak jako tak nutné provést měření schodiště osobně, tento nový proces vám umožní udělat si představu o naší nabídce, službách i cenové nabídce ještě před tím než vás osobně navštívíme. Máme radost, že se nám povedlo tento nový proces spustit a těšíme se, že díky němu můžeme našim zákazníkům poskytovat ještě lepší služby. Přečtěte si pokyny níže a zjistěte, jak je možné si vzdálenou telefonickou či virtuální schůzku ohledně schodišťové sedačky domluvit.

Telefonická schůzka

Promluvte si s odborníkem společnosti Stannah schodišťové sedačky, proberte možné varianty a je-li to možné, nechte si také zpracovat kalkulaci.

  1. Volejte nám na telefonním čísle 800 021 016
  2. Naplánujte si svou schůzku a uveďte telefonní číslo, na kterém vás můžeme nejlépe zastihnout.
  3. Setkejte se s odborníkem společnosti Stannah schodišťové sedačky po telefonu v domluveném termínu.

 

Virtuální schůzka

  1. Volejte nám na telefonním čísle 800 021 016
  2. Domluvte si vzdálenou schůzku a zašlete nám vaši kontaktní e-mailovou adresu.

Pokud máte nějaké dotazy nebo máte zájem o naplánování vzdálené schůzky, zavolejte nám ještě dnes! Jsme tady, abychom vám pomohli s dalšími kroky.

Chcete-li získat více informací o tom, jaká opatření přijímáme v souvislosti s ochranou veřejného zdraví a ve snaze ochránit naše zákazníky i zaměstnance, přečtěte si tento článek na našem blogu.

Související články