Zde můžete zažádat o bezplatnou cenovou nabídku

Zde můžete zažádat o bezplatnou cenovou nabídku

Po vynucené pauze jsme opět připraveni vrátit se k našim tradičním schůzkám v domovech našich klientů, přičemž zajistíme, aby všichni, se kterými jsme v kontaktu dodržovali bezpečnou vzdálenost a řídili se dalšími bezpečnostními předpisy. Pocit jistoty při pohybu po schodech je teď důležitější než kdykoliv před tím, proto nás neváhejte kontaktovat a zjistěte, jaké máte možnosti. Zavolejte nám ještě dnes a zažádejte o bezplatnou obhlídku vašeho schodiště.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden

Bezpečnostní opatření při osobní návštěvě u vás doma

Vaše bezpečnost a pocit pohody zůstávají naší nejvyšší prioritou. Chceme vám i nadále pomáhat při hledání vhodného řešení pro bezpečný pohyb po vlastním domě a zároveň vynaložíme veškeré úsilí, abychom se vyhnuli přímému kontaktu a zajistili vaši bezpečnost. Z těchto důvodů jsme přistoupili k určitým úpravám zaběhnutých postupů, abychom vám i nadále mohli poskytovat služby šité na míru, díky nimž jsme získali renomé spolehlivé firmy.

Proto se veškeré schůzky s našimi poradci v oblasti schodišťových sedaček, které se uskuteční doma u našich klientů, budou podřizovat přísným bezpečnostním pravidlům sestavených na základě doporučení WHO a ministerstva zdravotnictví.

Pokud i tak dáváte přednost virtuální schůzce

Ačkoliv se bezpečnostní opatření v naší zemi rozvolňují, chápeme, že se můžete cítit poněkud nejistí, když vás doma někdo navštíví. Proto svým klientům i nadále nabízíme možnost plánovat schůzky také virtuálně. Takto si můžete promluvit s odborníkem na schodišťové sedačky ze společnosti Stannah po telefonu, probrat veškeré možnosti a je-li to možné, získat také cenovou kalkulaci.

  1. Zavolejte nám na telefonní číslo 0800 601 148 nebo vyplňte náš formulář a my vám zavoláme zpět
  2. Naplánujte si svou schůzku a uveďte telefonní číslo, na kterém vás můžeme nejlépe zastihnout.
  3. Setkejte se s odborníkem na schodišťové sedačky společnosti Stannah po telefonu v domluveném termínu. Můžete si zvolit aplikaci, která vám bude nejlépe vyhovovat.